Alte știri din fotbal
„Grădinița” lui Nuno Campos » Ce performanță unică bifează Dinamo în acest start de sezon
0
Primul jucător care pleacă după venirea lui Marius Șumudică la CFR Cluj
0
Surprizele pregătite de Nuno Campos pentru derby-ul cu Rapid: doi jucători noi și o revenire neașteptată
0
Suma pe care o pierde echipa lui Gigi Becali după ce a acceptat ca meciul cu Dinamo să se joace pe Cluj Arena
1
Știri din fotbal internațional
PSG, aproape de o nouă lovitură: 55 de milioane de euro pentru o nouă opțiune în atac
0
Reîncepe Süper Lig: colecție de vedete și 10 români la start » Favorite la titlu, transferuri, echipe-tip
1
Inter și Lazio au modificat de urgență termenii transferului!
0
Cvadruplul campion al României cu CFR Cluj a fost prezentat la CSKA Sofia
0
Lifestyle
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
3
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Aryna Sabalenka a pozat pentru Time, pe tocuri și în costum de baie, pe un teren de baschet
5
După Tulcea, o nouă sală polivalentă ultramodernă e 99,99% gata în România » IMAGINI + marea problemă
7
Taxe noi și amenzi usturătoare pentru TIR-urile din București. Ce a decis ...
Libertatea
Testul auto care a împărțit internetul. „Să le suspende permisele celor ...
Adevărul
Cum arată astăzi stadionul din Caracal: IMAGINI și un mare paradox
GSP SPECIAL
Procurorul adus în tricou rupt la instanță și proba vitală „uitată” de ...
Libertatea
bine ca l-ai votat pe nea jiji
Am făcut eu vreodată un secret ca sunt anti globalism, wokism, neomarxism și restul “progresismului”!? Așa ca sunt exact ca noul VP, și el odată never trumper, astăzi cu Donnie all the way. Pe Sosoaca o strică gura, însă pe de altă parte este în mod cert un rol asumat. Dacă nu era cu gura mare probabil nu trecea pragul electoral. AUR am votat! Sunt om de cuvânt, i-am promis frățiorului intru jinars de Giurtelec, Balo, am făcut și poză! :-))) altfel nu îl votam pe cel care a atârnat la brânza lu’ ne-a jjijji! Mai mult, tot acolo e și Piperea. Cine lucrează la aceeași firmă de avocatură!? Fata lu’ Argăseală! Însă a fost un vot la mișto, nimic altceva.
Am înțeles. Tu mergi, stai, te scarpini, mesteci guma, te uiți la televizor, scrii pe forum pe gsp, mângâi pisica, faci cartofi prăjiți si bei bere cu firicel în același timp. Ma depășește. Nu pot fi ca tine. Nu ne am născuți toți asa. :))) Auzi, de ce nu ma mir ca ești pe lângă talpanist și trumpist? Putinist știu ca ești. Șoșocar cumva? *** Pardon! Aurist! Telefonul asta cu butoane... :))) Gata! Chiar trebuie sa te las. O sa ma uit mâine. Ma duc la seral :)))) Salutari lui Firicel și ferește l de rele!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
La ora aia era roll callul (caută să vezi ce-i aia), deci o formalitate. Se anunțase cu puțin timp înainte running mateul și se comenta pe tema asta. Io care însă văzusem filmul (caută și asta dacă vrei) știam istoria lu’ JD. Trump nu a apărut decât în jur de ora 4AM. Bă Freddy, ți-am spus ca natura nu a fost darnică cu tine, altfel înțelegeai ca pot merge și mesteca gumă în același timp. Tu probabil și când respiri trebuie să te oprești din alte activități pt a nu îți solicita procesorul … Altfel ai o minte extrem de bogată! :-)))
Uite ca m ai făcut curios și am cautat. Vrei sa spui ca te uitai la convenția republicanilor și în același timp erai pe gsp?? Hai ma... Mai bine găseai alta explicație. Serios. :))) Printre Trump și vicepreședintele ala desemnat tu îmi răspundeai mie la un comentariu despre Firicel! :))) Politician adevărat ești! Erai și pe un site deochiat în același timp? Puteai sa zici ca nu aveai somn. Se intampla...:))) Dar tu vrei sa te dai mare când ești mic :)))
iarasi rad toti de tine:))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Păi dacă nu știi ce e RNC și nu ai dat un banal search pe Google ca sa afli (e chiar în capul listei) … chiar nu are rost! Rămâi așa! :-)))))
A zis Popescu la fel? Inseamna ca sunt el. Sau el e eu. :))) Ce e aia RNC? Și dacă te uiți nu înseamnă că te uiți? Sau stai și pe gsp în același timp? În fine...eu am fost convins ca ești la un pahar cu Firicel. Dar nu e treaba mea. Baftă în noul sezon de serie B. :)))
Deja ți-a luat-o tictictic înainte, el are X8 demult! Cat despre orele mele de somn, dacă chiar vrei să știi, la ora aia mă uitam la RNC si am rămas până s-a încheiat prima zi, deci spre 6 dimineața, ora la care am văzut ca ai intrat cu contul .dzn zilele trecute, după ce în prealabil făceai mișto ca sunt obosit, ca n-am dormit etc … Nu vezi bă cum pur și simplu te faci de rușine postând fix aceleași inepții de pe 2 conturi, dar insistând ca nu sunt ale tale. Nuuuuu! Deloc! :-))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.