Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Gătitul ca în Epoca de Piatră a devenit o modă globală: bucătari din ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un general român, fost comandant NATO, critică dur neinterceptarea dronei ...
Libertatea
Sta cu tema in casa , se aude ca se va face restructurări la fcsb
Are dreptate Becali, insa toate aceste lucruri, nu le spui frate in public, le pastrezi in tartacutza ta acolo, iar apoi in pauza de iarna, tai tu si spanzuri pe cine vrei; apoi cum crezi ca vor juca pentru Steaua acesti jucatori nominalizati la sutul de aur in dos ?
Din Ghencea???!!!
Ştie cineva pe unde e tâmplăraşul cel viteaz, Mihai Stoica?
Poate ii invata cineva pe cei de la *** sa s ecomporte cu miile de romani care si-au dorit sa faca o poza cu ei,acestia fiind refuzati de arogantii lui ***.Sa se uite cu marele TOTTI la finalul meciului s-a dus la suporterii romani, a dat mana cu ei s-a fotografiat.Iata ca Astra le-a mai dat o palma *** din Ghencea.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Culmea e ca Jiji il place cel mai mult.Asta dovedeste cat se pricepe la fotbal.Sau vrea sa-i creasca cota si sa il vândă cu 100 de milioane...(glumesc,bineinteles).
Și-a făcut o echipa după chipul și asemănarea sa ... cine seamănă se aduna... patron fals ... jucatori, antrenori, cetățeni spectatori
De Anonim a fost si este cel mai slab jucator nu numai in meciul asta, in toate jocurile !
Gigi degeaba bagi banii in mercenari fiindca n-o sa-i vezi niciodata jucand cu inima pentru echipa. Steaua actuala nu mai este o familie, este o adunatura de false vedete. Cu banii poti cumpara multi jucatori dar nu poti face o familie adica jucatori, staf si suporteri care au acelasi tel: victoria echipei. Se vede de la o posta ca multi jucatori din lotul actual a echipei nu mai pun osul la greu si joaca pentru ei numai cand au chef. De multe ori jocul lor este sub nivelul multor jucatori din Romania care joaca la echipe falimentare dar in jocul lor se vede ca dau totul pentru ECHIPA.
Așa cum JIJI da Tepe altora... jijica își ia și el teapaaaaaaa
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.