Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Gătitul ca în Epoca de Piatră a devenit o modă globală: bucătari din ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un general român, fost comandant NATO, critică dur neinterceptarea dronei ...
Libertatea
jiji, nu jucatorii sunt de vina ci antrenorul, uita-te la astra ce jucatori are si totusi s-au calificat
culmea culmilor! pe un subiect despre steaua comenteaza numai dinamovisti. poate steaua nu trece printr-o perioada buna dar dinamovistii ar trebui sa se uite in clasament sa vada pe ce loc sunt sau cate jocuri au ei in europa
Jijica încă e pe plus când va fi pe minus... atunci sa vezi șou
Gigi, tu ai creat aseasta clona , tu o desfiintezi. Nu vezi ca profita toti de tine, aratale tu cine-i seful acestei mizerii ***. Respekt Astra!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Metre, Dinamo nu-i cuprinsă în ecuație, de la anul îi rupem pe genunchi. :))
Unde este valentinn unzero,adica valentinn10?Zicea ca vorbim dupa meci,ceva de 2-3 samd...Unde esti mai ala cu cap de minge?Iar ai nimerit pronosticul?
unde ești, Julică? să vezi unde trebuie să comentezi! unde-ți plimbă mintea? :)) :))
In toata liga 1 in toata istoria ei doar la Steaua este atmosfera asta de taraba unde se vand preparate de ***. Gigi nu face diferenta intre jucatrii astia si un kg de branza sau de lapte. dupa fiecare victorie avem cate un messi sau ronaldo, dupa fiecare infrangere avem jucatori balacariti in public samd. nu mai exista respect pentru nimeni si nimic, se vrea mereu raul altora, inainte de meciuri se arunca mereu oferte fictive pentru cei mai buni jucatori adversi samd. fotbalul romanesc a ajuns o cloaca becala unde toti stau cu nasul in fundul acestui depravat ca sa la mai iasa si lor cate o felie de cascaval expirat. includem evident fitzuica asta de gazeta becala.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu am văzut meciul ... nici nu am citit articolul, dar dacă JIJI e specialist de ce nu sa dus la Chișinău să-și ia licența și sa se numească antrenor... concura și cu regili din toate punctele de vedere... el nu știa sasi citească numele ecum câțiva ani și gata.... l-ai găsit e specislist
Gigel e haios!Bătut de Dinamo, out din Europa, campionatul e pe muchie de cuțit, cu tot ajutorul lui Hagi....Miroase a faliment!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.