Alte știri din fotbal
„Ajutor” de la FCSB pentru Craiova în lupta la titlu?! » Atunci a fost momentul-cheie: „Suntem printre favoriți, dar nu ne iese niciodată”
0
Idol în Bănie, reacție tare de la 3.500 de kilometri distanță de Craiova: „Azi se încheie campionatul!”
0
Săptămâna altfel la CFR Cluj: „Mititei și bistecca. Vreau să ne pupăm după fiecare antrenament”
0
Ce le-a arătat Pancu fanilor lui Dinamo: „Piei, Satană!”
0
Știri din fotbal internațional
Xabi Alonso, prezentat oficial în Premier League » Detaliile contractului și primele declarații
0
Mohamed Salah nu-l cruță pe Arne Slot: „Trebuie să revenim la heavy metal!”
0
S-a stabilit o nouă campioană din Europa » Liga unde mai mulți români luptă pentru cupele europene
0
Distrus de accidentări: 5 rupturi de ligamente și 8 operații l-au făcut să se retragă la 22 de ani
1
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
bah nesimtitilor daca scriam de voi jurnalistii ca ce buni sunteti si ce profesionisti sunteti voi imi dadeati tot comentariul dar cand va injura lumea pt ca sincer eu m-am saturat sa va numai de steaua o echipa terminata care a terminat pe 6 cu noroc si cu blat la urziceni...de timisoara..urziceni...rapid...cfr...dinamo...nu vad nk...in schimb de steaua e full...am intrat acum pe site pe gsp sa vad si eu o stire ca sunt plecat din tara si ce sa vad??numai steaua...rusine mahhh
Pentru presedintele ujpest...o mica intrebare : Ce are s..a cu prefectura? Ce vrea sa insinueze acest marlan, ca chipurile, stelistii si-au pus bomba pentru a incerca sa influenteze Comisia de disciplina a UEFA. Aceasta comisie nu analizeaza anumite cazuri la gramada, nu ci caz de caz in parte. Se prea vede ca a uitat regulamentul acest marlan. Este si normal...echipele unguresti s-au dus pe topogan de multa vreme. Numai Steaua a contribuit la 3 elim.a elitei fotb.maghiar. Mai sunt si altele.
ESTI PREA GENEROS...
EXAGEREZI CU AIA 2 BANI...
Pai ce ar fi sa inceapa toata lumea acum cu astfel de balamucuri? UEFA ar trebui sa cerceteze acest incident ca fiind premeditat si sa-i suspende din competitiile europene. Niste jheguri de oameni vecinii astia...de doi bani.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.