Alte știri din fotbal
Mirel Rădoi răsuflă ușurat! MM Stoica a confirmat revenirea jucătorului la FCSB
0
Ioan Ovidiu Sabău a confirmat negocierile cu FRF: „A fost apreciată munca”
1
„Domnul Lucescu m-a convocat, dar AM REFUZAT” » România își poate lua gândul de la „tricolorul” U21
4
Ministrul Apărării Naționale a schimbat prețul de închiriere pentru Stadionul Steaua: „Ultima decizie”
4
Știri din fotbal internațional
Caz incredibil în Italia: antrenorul s-a autodemis, apoi s-a răzgândit și s-a reangajat după 20 de zile! E pe banca echipei de 44 de ani de zile!
0
Barcelona l-ar vinde pe Jules Kounde! » Motivele din spatele deciziei clubului
0
Clipe de groază pentru antrenorul român din Africa: „Încerca să mă răpească”
0
„Plătește-mi silicoanele!” » Cum a fost șantajat un fotbalist celebru de la Arsenal și Juventus
3
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Iranul a instalat o „barieră de taxare” în Strâmtoarea Ormuz. Doar anumite ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
au castigat amandoua echipele si agentiile de pariuri ;)
BLAT DE PIZZA UNGUREASCA CU CIUPERCI INFECTATE DE PE CALEA FERATA.... OLE OLE OLE, V-AM SPULBERAT, V-AM TOCAT, V-AM NIMICIT...OLE OLE OLE...POCNITI DE CIUDA TOTI...:))))) =)))...XENOFOBIA SALVEAZA ROMANIA :)) FORZZA STEAUA RESPECT REGHE !
ma dar multi bani mai are becali asta de cumpara fiecare meci din campionat.
steaua-cfr BLAT
STEAUAAAAAA CAMPIOANAAAAAAA, STEAUA CAMPIOANA...., VA E CIUDA PADUCHI DE LIGA A 3 A CE SUNTETI......STEAUA STEAUA STAEAUA SPULBERA TOT TIKI-TAKA BARCELONA...MURITI DE CIUDA SCLAVI CE SUNTETI...OLE OLE OLE... NU MAI INTRAM NICIODATA PE SPORT.RO OLE OLE OLE....AM SCOS REZIDURILE SI DIN LISTA DE PROGRAME TV..OLE OLE OLE....
La sfarsitul meciului, Nikolici a strigat "M**e Dinamo, nu a spus nimic de Rapid. Acum ce rasism e si asta? Chestia asta cu Dinamo e de cand lumea si pamantul, nu imi place dar n-ai ce sa faci sunt oameni care nu inteleg ca chestiile astea pot cauza probleme. Sper ca stelistii sa nu se mai lase chiar asa dusi de val, pentru ca toata munca se poate duce de rapa din cauza unei chestii de genul asteia. Salut
Ce aveti ma nenorocitilor ? N-ati auzit de Wagner ? D'aia mi-ati sters commentul? Pumnu' in gura taica , asta e libertatea de exprimare !
Mimi GAY a ales noul imn al stelei: un cantec la trupei VILLAGE PEOPLE
steaua-cfr BLAT
Basinismul treaca-mearga, basism sa nu fie !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.