Alte știri din fotbal
Kopic a dezvăluit discuția purtată cu MM Stoica înainte de barajul Dinamo - FCSB: „Mi-a zis dorința lui”
0
După Vasile Mogoș, încă un jucător pleacă de la Universitatea Craiova
0
Daniel Pancu a fost prezentat la Rapid » Perioada contractului și prima reacție
0
După ce s-a înțeles cu Rapid, Daniel Pancu vrea să aducă în Giulești doi oameni de la CFR Cluj
0
Știri din fotbal internațional
Oportunitate de transfer pentru Chivu! » Nemulțumit că e rezervă, portarul a cerut să fie împrumutat în vară
0
A câștigat milioane la Manchester United, dar acum spune că face aproape dublu » Cum și-a construit Rio Ferdinand imperiul după retragere
0
Chivu vrea un jucător convocat la Mondial! » Titularul lui Juventus are clauză în contract de 58 de milioane €
0
Lotul Olandei pentru Campionatul Mondial » Titularul adus de Liverpool pentru 40 de milioane nu a fost convocat
0
Lifestyle
Ferrari, epic FAIL după lansarea primului supercar 100% electric: „Arată ca un telefon! Rămâneți la făcut pizza!” » Prăbușire brutală la Bursă
3
S-a despărțit de fostul internațional și acum participă în noul sezon de la Insula Iubirii
3
Noul Ferrari Luce, primul model full-electric din istoria mărcii italiene, a fost dezvăluit în prezența președintelui Italiei
9
Pep Guardiola, așa cum nu l-ai mai văzut » Fiica lui a postat imagini rare cu el din tinerețe: „Așa arăta? Incredibil!”
0
Dumitru Dragomir, despre investițiile în imobiliare: „În 2007 construiam cu ...
Libertatea
Dragoș Pîslaru, despre noua lege a salarizării: „Niciun venit salarial nu ...
Adevărul
Procesul Dinamo – Colamonici, furtuna premierilor din canotaj: „Ne spune ...
GSP SPECIAL
Cine sunt românii care conduc filiala firmei americane ce a semnat un ...
Libertatea
Troll cu conturi multiple fabulosul, supremul, concret, realist, corectorul, ... militeaza pentru intoarcerea Romaniei la fotbalul de dinainte de 1989. Asta este parerea mea si de cate ori ii voi intalni cu manifestari anti democratiece, anti UE, ... voi evidentia asta.
Atunci încetează. De pe toate conturile tale.
Trolarea cu accente pregnant neocomuniste e practica curenta aici.
Faptul că îți nu îți accept minciunile nu se numește trolling. Ai citit pe undeva două cuvinte in limba engleză și le tot amintești pe aici fără să le cunoști sensul.
Trebuie omule ca trolarea ta aduce rating gazetei si potoleste uri adanci.
Nu are de ce sa ma protejeze nimeni. Tu discuti despre useri.
Revin ... n-ai intels nimic iar moderatorului e mila de tine si te protejeaza. E om cu frica lui Dumnezeu si are grija de cei mai ... firavi.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mai.
Nu. Ești pe aproape. Dar dacă dai la nimereală nu faci nimic! Oricum tu nu discuți în realitate!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.