Alte știri din fotbal
Ofertă neașteptată pentru Tavi Popescu » Clubul care a pus ochii pe jucătorul de la FCSB
4
Adi Popa a plecat de la Steaua » Alte 8 despărțiri
4
Un nou transfer pe filiera portugheză la Ploiești: devine cel mai bine cotat jucător din lot
0
Nicolescu dezvăluie motivul pentru care Dinamo i-a arătat ușa lui Gnahore: „Avem doi înlocuitori”
11
Știri din fotbal internațional
Fotbalistul devenit viral pe Instagram a debutat la CM 2026 » Cum au reacționat fanii veniți la Iran – Noua Zeelandă
0
Un altfel de Iran » Cum s-au comportat, departe de casă, persanii din Los Angeles la meciul cu Noua Zeelandă
0
Arabia Saudită - Uruguay 1-1! Echipa lui Marcelo Bielsa, frânată de îndârjirea saudiților
1
FIFA îl exonerează pe arbitrul VAR acuzat că a făcut un gest ascuns nazist
0
Lifestyle
Iubita lui Neymar a arătat mai mult decât voia în timpul meciului Braziliei! Imaginea surprinsă în tribune
1
A făcut pasul cel mare! Internaționalul român a publicat primele fotografii
1
S-a însurat și Ștefan Baiaram » Imagini de la cea mai importantă zi a jucătorului Craiovei
7
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
2
Care este „căderea economică bruscă” de care se teme Nicușor Dan. Profesor: ...
Libertatea
Rusia ar pierde războiul din Ucraina, iar Putin devine tot mai imprevizibil ...
Adevărul
Toată lumea a crezut că a murit după Campionatul Mondial, dar „Fredi ...
GSP SPECIAL
Tabăra Bolojan a câștigat la primul vot în BPN al PNL. Veștea, propus ...
Libertatea
Ajax e o echipa buna dar nu mai e Ajax-u care era inainte... E pe undeva la valoarea lui Stuttgart, daca nu ne riscam cum am facut cu Stuttgart cand am pierdut la scor putem spera... si legat de "- cel mai bine cotat jucător din lot e Christian Eriksen (17 milioane de euro, conform transfermarkt.de), urmat de Toby Alderweireld (10 milioane)" eram intamplator pe site-u ala si am vazut ca e evaluat la 16 milioane danezu... Eu cred ca e numai vina gsp-ului ca a dat stirea asta despre Ajax si i-au scazut aia 1milion din valoare
bai frate, cand ai jucatori de 17 milioane si de 10 milioane .. asta inseamna ceva. am incredere in steaua dar trebuie sa recunosc ca ajax are prima sansa si doar cu noroc putem trece de ei!
Cititi inainte sa comentati ://en.wikipedia.org/wiki/AFC_Ajax
Da, ca Eriksen e fundas de meserie. Doar el face mai mult decat toata echipa Stelei la un loc.
Atentie pe viitor la ce date publicati. Echipa evreilor? Serios? Ohohohooo ohohohoo wij zijn Ajax Amsterdam!
E clar ca Ajax nu mai este acea echipa de temut din trecut, dar vine din Olanda si deocamdata olandezii ne sunt superiori la fotbal.La prima vedere, numele cunoscute din echipa de baza a lui Ajax sunt in aparare, in atac nu sunt deloc nume cunoscute.Oricum se poate trece de Ajax, dar in optimi va fi mult mai greu cu Chelsea.Dar sa le luam pe rand, asa ca bafta Steaua si CFR!
fortza steaua! fortza steaua! , campionii din ghencea
apara taturusanu ole,ole,ole
echipa evreilor? culorile clubului alb-rosu si negru? poate negri visezi tu in jurul tau pffffff. pateticul care a mazgalit pagina asta cu acest asa-zis articol jenant sa se duca la puscarie pentru manipulare si dezinformare!
E impresionant centrul lor de copii si juniori de langa Bijlmer ArenA. Deci la fiecare generatie scot jucatori pe banda rulanta... E un fenomen acolo. De aia e recunoscuta in toata lumea. Trebuie sa recunoastem ca diferenta intre fotbalul lor si al nostru e mare.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.