INTERNATIONAL  »  EUROPA LEAGUE  »  ALASHKERT - FCSB 0-3

ALASHKERT - FCSB 0-3 // Program horror pentru FCSB! Jucătorii au ajuns dimineață în București, iar seara au antrenament » Luni joacă din nou

FCSB
FCSB

Articol de GSP - Publicat vineri, 26 iulie 2019 09:43

FCSB a câștigat cu 3-0 meciul cu armenii de la Alashkert din turul II preliminar al Europa League. Pentru echipa lui Bogdan Andone urmează acum un program extrem de încărcat.

Delegația vicecampioanei a revenit aseară, după miezul nopții, la București. Bogdan Andone a luat decizia ca imediat după fluierul de final al meciului, jucătorii să facă un duș, apoi să plece direct cu autocarul spre aeroportul din Erevan.

Au zburat spre casă cu o cursă charter și în jurul orei 04:00, ora României, au ajuns în București. Prima partea a zilei de astăzi va fi în totalitate liberă, jucătorii urmând să se reunească pentru un antrenament vineri seară, la baza din Berceni.

FCSB va juca luni, de la ora 20:00, cu FC Botoșani, pe teren propriu. Meciul se va juca la Pitești. Ulterior, echipa roș-albastră va juca joi, 1 august, returul cu Alashkert, la Giurgiu.

Citește și:

Note GSP: 4 jucători de la FCSB, evoluții dezamăgitoare! Ce note au primit Andrei Vlad și cei 3 marcatori

Citește și:
Americanii au reacționat după lansarea noului Duster: „Arată ca o Dacia pentru oamenii bogați”
Noutati auto
Americanii au reacționat după lansarea noului Duster: „Arată ca o Dacia pentru oamenii bogați”
Real Madrid a sunat pentru Chivu!
Stranieri
Real Madrid a sunat pentru Chivu!
Două transferuri în Superliga » Era văzut „noul Ronaldo”, dar acum ajunge în România
Superliga
Două transferuri în Superliga » Era văzut „noul Ronaldo”, dar acum ajunge în România
Fotomodelul a reapărut la meciul lui Zverev, la 3 săptămâni de când germanul nega vehement acuzațiile de infidelitate
Tenis
Fotomodelul a reapărut la meciul lui Zverev, la 3 săptămâni de când germanul nega vehement acuzațiile de infidelitate
EXCLUSIV Bancă din România scoasă la vânzare
Profit.ro
EXCLUSIV Bancă din România scoasă la vânzare
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

„Miza programului n-a fost ascensiunea, ci moartea” » De ce escaladarea live a unui zgârie-nori de către Alex Honnold a fost greșită: „Clădirea nu e munte, e o vânătoare de clickuri vopsită drept căutare interioară”

„Părul fetei arde vâlvătăi... Zbor final! Stop!” » GSP publică o serie specială, la 50 de ani de la perfecțiunea olimpică a gimnasticii: „Nadia, 10 la Montreal”


Comentarii (19)
dakesis
dakesis  •  26 Iulie 2019, 11:40

saracutii... lacraimi de crocodil, nu alta. Craiova joaca duminica, nu luni, btw.

j0k3r
j0k3r  •  26 Iulie 2019, 11:35

saracii..toate echipele care joaca in Europa au cam aceleasi trasee......ati ajuns la stadiul sa le plangeti de mila la orice pas

risc_mix
risc_mix  •  26 Iulie 2019, 13:51

Da de ce mă, programul horror e doar pt fcsb? Celelalte nu snt și ele în aceeași situație? Sau numai nea gigi a plătit ca să-i victimizați? Păi bine mă, ei nu știau că ăsta e programul? De ce au mai luptat să meargă în Europa? Păi terminați mă pe locul 5-6 și o să rămâneți acasă să vă odihniți. Ca dinamo, sibiu, iași,etc, Uite alea nu se plâng căci joacă doar un meci pe săptămână. Sau băgați mâna în buzunar și faceți două echipe. Una pt intern și una pt Europa. Păi voi ce vreți? Și bani europeni și odihniți? Nu merge frate. Banii trebuie munciți, trebuie sacrificii.

Vezi toate comentariile (19)
Comentează
Close