Alte știri din fotbal
Termenul în dosarul excluderii lui FCU Craiova din Liga 2 » Cerința lui Adrian Mititelu
0
„Mărgelatu” Florin Piersic a împlinit azi 90 de ani! Marea lui iubire din fotbal: „Bagă golul cum știi tu!"
3
Care criză? » GSP a aflat cu cât îl plătește lunar CFR Cluj pe unul dintre eroii meciului cu FCSB!
4
Ioanițoaia la zi » Directorul GSP, fascinat de golul etapei în Superliga: „De antologie!”
0
Știri din fotbal internațional
Pierdere imensă pentru Cristi Chivu! » Omul de bază ratează meciul decisiv din Liga Campionilor
0
PSV încasează o sumă enormă în Liga Campionilor
0
PAOK a contactat UEFA, după tragedia care a avut loc în România
0
Rivalii celor de la PAOK au reacționat după accidentul din România: „Călătorim pe aceleași drumuri”
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
Anghel Iordănescu, uluit de dosarul de la Securitate al lui Ștefan Kovacs: ...
GSP SPECIAL
Titi Aur: „S-a întâmplat ceva în interiorul microbuzului”. Filmul ...
Libertatea
Băi, eu nu-nțeleg o treabă la purtătorii ăștia de ghete : abia au jucat trei meciuri și, gata, sunt obosiți !Să ne-nțelegem, vorbim de oameni tineri, care și-au ales o meserie care durează 15-20 de ani(cu tot cu anii de la juniorat), pentru care nu prea rupi cărți la școală și pentru care ești plătit mult peste medie ! Oricum, mult prea mult pentru ceea ce arată !Și vorbesc aici despre toți fotbaliatorii din echipele din Românica. Înțeleg că talentul se plătește, nu e normal ca un talent în sport, artă sau orice alt domeniu să aibă salariu de strungar, dar, totuși, fotbaliștii ăștia ce arată ?! Man, ăsta, abia are 22 de ani și gata, a obosit ! Nu se recunoaște ???!!! Ba da, așa a fost mai mereu, născut obosit ! Ești talent și mori speranță! Un Răzvan Marin și uite că nu mai știu acum, repede, un alt tânăr fotbalist, este o excepție. Restul, la 20 de ani, au contracte bunicele sau chiar bune, și-au tatuat și cerul gurii, dar nu sunt altceva decât niște cocalari în devenire. Cum se ridică o vedetuță din asta se mai mărită o pupăză, sau o pitzi, dar nu înainte de a-și poza chiloții pe FB, Instagram sau mai știu euu ce rețea de socializare.. Și e vina noastră că mereu vedem în Man, Ianis Hagi sau Ionuț Radu mari sportivi, câtă vreme ei nu sunt decât niște umbre palide !
Imi pare rau de baiatul asta , a fost un fotbalist decent , cu ceva sperante de progres. Propaganda ciobaneasca a lui Jijel , sustinuta insistent de vuvuzelele lui din presa , l-au terminat pe Man.
E normal să resimtă oboseala, după turneul final de la Europeanul de tineret și după meciurile jucate acasă, la Giurgiu și Pitești. În locul criticilor de la TV, patronul ar trebui să aducă jucători de valoare pe posturile descoperite ( fundași laterali și atacant - minim) și să facă în așa fel încât să se joace acasă pe Arena națională. Să nu uităm cum juca Man având coleg de bandă un fundaș de meserie, Benzar.
E normal să resimtă oboseala, după turneul final de la Europeanul de tineret și după meciurile jucate acasă, la Giurgiu și Pitești. În locul criticilor de la TV, patronul ar trebui să aducă jucători de valoare pe posturile descoperite ( fundași laterali și atacant - minim) și să facă în așa fel încât să se joace acasă pe Arena națională. Să nu uităm cum juca Man având coleg de bandă un fundaș de meserie, Benzar.
nu mai esti tu ci un ARGAT la tarla,brrrrrrrr........
Pauza a venit ca o "minune" iar baietii au scapat de oboseala ???
Da' ce a zis omul ca oboseala e de la fotbal? Poate e acumulata prin cluburi, prin baruri, carciumi, femei.
:))))))))))))) oboseala acumulata dupa 4 meciuri??? la europeanul de tineret a fost turist, azi a nenorocit toate mingile primite.. de fapt asta e denis man: talent nu are, alearga cu mingea daca are teren in fata pana se izbeste de primul adversar pe care nu il stie dribla, suturile sunt mediocre in cel mai bun caz si marcheaza doar din noroc daca mingea e deviata.. pe asta se cer zeci de milioane de euro?!:)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.