INTERNATIONAL » EUROPA LEAGUE » STEAUA - RIO AVE, AZI, ORA 20:00, ÎN DIRECT PE DIGI1, DOLCE1, LIVETEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
Florin Tănase, uluit de condițiile în care s-a jucat pe Arena Națională: „În 2026, la ce stadion, cât a costat... e decapotabil”
0
Verdictul specialistului Marius Avram, după ce Gigi Becali l-a acuzat violent pe arbitrul Cristian Moldoveanu: „Criminal!”
1
A dat din casă despre următoarele două transferuri de la FCSB: „Atacantul vine săptămâna asta. Nu sunt idiot să stau după Bîrligea”
0
Becali l-a urmărit pe Matei Popa și a anunțat decizia: „Gata, la revedere!”
0
Știri din fotbal internațional
L-au luat înapoi doar că să-l dea mai departe! Ce se întâmplă cu fotbalistul lui Chelsea
0
Ionuț Radu, de netrecut în La Liga: a pus „lacăt” pe poartă la Getafe
0
Reacția lui Arbeloa după fluierăturile primite pe Bernabeu: „Nu sunt Gandalf”
0
Imagini impresionante la Salonic » Răzvan Lucescu și fanii lui PAOK, la primul meci acasă după tragedia cu cei 7 suporteri
0
Lifestyle
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
„Vă rugăm! Aceștia sunt copiii noștri!”. Mama unui soldat rus cere ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Oana Gheorghiu crede că și compania TAROM ar trebui să fie privatizată după ...
Libertatea
cand te gandesti si ca i-au batut..))
Esti un distrus care nu are altceva mai bun de facut. In primul rand daca esti intradevar dinamovist ce cauti sa-ti dai cu parerea despre Steaua si/sau suporteri ei?? In al doilea rand nu stau sa-ti dau prea multe explicati, dar daca sti sa faci un calcul simplu, te rog sa aduni cate meciuri joaca dinamo si cate Steaua iar in ecuatie ia in calcul si criza prin care trecem, sa vedem tu ai fi in stare sa mergi la toate meciurile??? Indiferent de ce se intampla sau ce spuneti Steaua este Nr. 1 (cea mai buna si cea mai iubita echipa din tara) si nu sunt singurul care sustine asta. Asa ca tu penibilule te rog sa-ti vezi de ecipa ta si nu te mai baga inutil in seama.
Mai "nene"trezeste-te odata .In toata umea oamenii "platesc "performanta,supeoterii vin full la meciurile tari ,tu de unde naiba sa stii ,Dinamo nu joaca in Europa de 10 ani
inca odata se demonstreaza faptul ca steaua are numai suporteri de conjunctura....... textele cu echipa cu cei mai multi suporteri... cea mai iubita echipa etc... sunt doar bla bla uri! suporteri multi are doar la victorii ca in rest dau bir cu fugitii
Oricum la televiziunea lui Arpi nu poti uita decat cu sonorul oprit ca sa nu vomiti ce prostii spun aia.
Era cunoscut faptul ca pe plan intern, Steaua inca se vinde foarte bine. Unii se pot bucura de spectacol, vazandu-i live, altii la televizor. Dar ce ma deranjeaza pe mine, esti ca nici la tv nu avem toti placerea sa-i urmarim, daca nu avem contract cu cine trebuie; adica la Upc sau la Rtc. Digi a ales anul asta sa se retraga din cursa
aici nu te baga nimeni in seama...cred ca de cand gara de nord de mat(a) te-a pis(at) pe pamant, nimeni nu te baga in seama...schilod frustrat ce esti...mai bine stoarce-ti cosurile de pe fata in fata oglinzii pu(t)oi(u)le, daca tot n-ai nici un prieten si esti musculosul forumului! :))))
Pai...chiar tu confirmi ce am spus eu... !
Din cele sase postari, doua sunt ale carutasului nebun dupa doua conturi diferite.
Nu vrea ASA sa blocheze pe nimeni!!! Doar ca vrea sa scoata niste bani , in conditiile in care la meciuri cu echipe ca Chiajna si Botosani , sunt maim 3000 de spectatori. iar suporterii adevarati ai ASa-ului sunt protejati de aceasta scumpire , ei si-au facut abonamente cu 180 lei pe tot sezonul , sau 153 lei pentru cei ce au avut abonamente si in sezonul trecut. Cei care isi amintesc de echipa doar cand vine Steaua , sa plateasca!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.