da, poate ca ne-am fi dorit cu totii sa-i eliminam pe nemti dar mai important era sa scapam de danezi. daca in sezoanele viitoare iar nu vor confirma, mai ales cand vor avea si multe echipe, ii intrecem.

Postat de cordos_eu pe 07 Decembrie 2012, 00:25

Postat de cheloo99 pe 07 Decembrie 2012, 00:18

sincer as fi vrut ca Steaua si Copenhaga sa mearga mai departe,dar asta este...nemtii ne-au umilit,noi involuntar i-am ajutat!

cordos_eu
cordos_eu  •  07 Decembrie 2012, 00:24
Postat de vladutz13 pe 06 Decembrie 2012, 23:52

Da, sa se gandeasca nenea asta cum s-a jucat 11 la 11, ca nu au avut nicio ocazie... in prima repriza Steaua a tinut de minge a presat, desi la 0-0 era deja calificata!!! Eliminarea aia i-a bagat in meci, altfel eram si mai relaxati.

e si nesimtit antrenorul asta. eu nu stiu cum de a avut rezultate pe unde a fost inainte. pt ca daca se respecta ca antrenorul el nu mai statea la Copenhaga la lotul pe care-l au acesti danezi supraevaluati. n-au adus nimic in locul celor 2-3 vanduti, Ndoye si Ruiz parca. ORICUM, AM VAZUT INTERVIU CU EL, CICA TREBUIAU SA DEA MINGI INALTE PT ATACANTI! :))))) asta a fost tactica meciului, faze fixe, lansari inalte, etc.

cheloo99
cheloo99  •  07 Decembrie 2012, 00:18

pedro_nr1
pedro_nr1  •  07 Decembrie 2012, 00:13
Postat de rad1cal pe 06 Decembrie 2012, 23:42

a fost blaaaaaaaaaat !

da...sigur ca da ...cum de ai observat ? ...ai vazut cand ii cumpara gigi pe arbitri ? ....le-a dat o turma de euroi ....hahahahhaha:)))))))))))!!!!!!!!!!!!!!

fukg
fukg  •  07 Decembrie 2012, 00:12

Decat danezii, mai bine nemtii.

costibb
costibb  •  07 Decembrie 2012, 00:09

nu inteleg cum i-a prins descoperiti,ca prea multe miscari nu a facut rusescu cu mingea la picior la faza golului:)))