Comentarii (1237)
ropo
ropo  •  18 Septembrie 2020, 00:00

Cartierul Giulesti are mai multi locuitori decit topola asta

madalin_eivissa
madalin_eivissa  •  18 Septembrie 2020, 00:00

AI OM IN PLUS SI ITI TREMURA CHILOTII CU DESCULTII DE LA TOPOLA! PORTARUL VOSTRU E DE VIS! CEL MAI SLAB DIN ULTIMII 99 DE ANI DE FOTBAL ROMANESC!!!

republicanapoca
republicanapoca  •  17 Septembrie 2020, 23:59

Nu putea sa joace Vintila in poarta?doar e portar

tandd
tandd  •  17 Septembrie 2020, 23:59
Postat de roja.azul pe 17 Septembrie 2020, 23:58

:)))) Aha, le-a antrenat pe amandoua la fel!:)

macar nu l-a antrenat si pe asta din poarta

navzar_t
navzar_t  •  17 Septembrie 2020, 23:59
Postat de suprastark pe 17 Septembrie 2020, 23:57

Da' unde e *** sau cum il cheama pe portarul ala machedon?

Și-a luat numele in serios și a emigrat sa protesteze cu aia din BLM

suprastark
suprastark  •  17 Septembrie 2020, 23:59
Postat de stoichkov10 pe 17 Septembrie 2020, 23:56

joaca in 11 de o repriza. si tot echipa fcStan&bran ramane. rasii fara nimic

Mai bine il trimiteau pe Geambazi cu o valiza, ca sa-i motiveze sa-si joace corect sansele, in caz ca ar fi fost premiati de CFR. =))

prapadlafcsb1
prapadlafcsb1  •  17 Septembrie 2020, 23:58
Postat de Silvio pe 17 Septembrie 2020, 23:56

Indiferent cine se califică, turul următor cu Liberec nu mai are nicio șansă. Fiind săptămâna viitoare, e greu de crezut că se vindecă cineva miraculos. Important ii că nu ne-am făcut de râs, așa cum îi cântau toți prohodul. Atac de 4 stele, apărare de 1 stea..

Tu vorbești serios cu atacul vostru ma de nu știu câte stele?...cu descultii ăștia dacă nu ne fura Burleanu le dădeam 7

madalin_eivissa
madalin_eivissa  •  17 Septembrie 2020, 23:58

AI OM IN PLUS SI ITI TREMURA CHILOTII CU DESCULTII DE LA TOPOLA! PORTARUL VOSTRU E DE VIS! CEL MAI SLAB DIN ULTIMII 99 DE ANI DE FOTBAL ROMANESC!!!

roja.azul
roja.azul  •  17 Septembrie 2020, 23:58
Postat de tandd pe 17 Septembrie 2020, 23:56

nu conteaza e indemanatic cu ambele)))

:)))) Aha, le-a antrenat pe amandoua la fel!:)

guess.why
guess.why  •  17 Septembrie 2020, 23:58
Postat de Istvan Demeny pe 17 Septembrie 2020, 23:57

4=4 ca la teatru!!!!

Circ

  • 1
  • •••
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • •••
  • 124
Comentează