Alte știri din fotbal
„Paradoxal!” » Fotbalistul român, obligat să-și încheie prematur cariera după ce a fost diagnosticat cu probleme cardiace: „S-a întâmplat o dramă”
0
„Petrolul a tras de timp din primul minut” » Omul care a adus titluri lui Dinamo atât ca jucător, cât și ca antrenor, acuză stilul „lupilor”
0
Olimpiu Moruțan, lăudat de legenda Rapidului înaintea meciului cu U Cluj: „Aveau nevoie de el”
0
FCSB vrea să dea lovitura pe final de mercato: negocieri pentru un nou mijlocaș! Clubul confirmă interesul
7
Știri din fotbal internațional
Ciro Immobile, negocieri avansate cu Paris » Anunțul lui Fabrizio Romano
0
Record secular pentru Lazio » „Olimpico” a arătat ca în pandemie după boicotul tifosilor biancocelesti!
0
Usain Bolt vizează revenirea în fotbal, alături de fotbaliști din Premier League: „Sunt pregătit să joc”
0
Fotbalistul suspendat pentru dopaj a cucerit-o pe actrița din America: „Te completează atât de bine”
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Gardul de la Palatul Parlamentului va fi demolat: „Bani aruncați pe geam. ...
Libertatea
Autostrăzile A7 și A8, integrate în planurile NATO. Detalii despre ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Nu înțelegeți cât de prost este Trump”. Detalii din corespondența privată ...
Libertatea
Când ai o apărare de Curtea scolii ce sa speri. Dacă azi Fcsb, întâlnea o echipa puțin mai închegată, era dezastru. Sârbii, au dat gol când au vrut!
Mare ghinion pentru Steaua: Pana si rezultatul e depistat pozitiv cu Covid, si au dat aia rezultatul pe loc!
Dreapta?:))
Cine a condus de două ori?
Suntem diferitzi.. Eu sunt ardelean.. nu ma supar..pace
Hai ca sunt aproape, încă 30 de minute și văd penalty-uri cu Messi al portarilor 2 in rolul lui Duckadam! :-))))
Cel mai bun comentariu!
Jocul prost al FCSB-ului exprimă de fapt valoarea fotbalului echipelor de club romănești la ora actuală, adică... ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
cea mai buna comedie din ultimele 3 luni, imi scot netflixul, amazon prime, tot, nu are rost...
VA CAM TIN ASTIA DE LA TOPOLA CU NERVII LA MAXIM? 4-4 SI URMEAZA EXTRA TIME! mm VA BAGA SARBII MOTUL IN CASA! ASCUNDE-TE DUPA FICUS!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.