Alte știri din fotbal
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
„Sacrificați meciul cu U Cluj?” » Zeljko Kopic, întrebat direct despre jocul care ar putea decide campioana în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Revenire istorică în La Liga: au așteptat 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
„Poate, într-o zi, Maia Sandu va deveni președinta României”, spune șeful ...
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Daca Steaua mai avea vreo doi trei jucatori care sa puna osul la treaba ca Banel si un antrenor bun ,nu avea rivala in campionat cat il tinea cureaua pe Banel.El este genul de jucator pentru care se mai justifica postul de antrenor la un club.Antrenorul trebuie sa gandeasca tactica echipei.Mai tine cineva minte autul de la Kiev si cum le-a desenat Olaroiu traseul spre gol? E , pentru asta sunt jucatorii ca Banel sa execute ce cere antrenorul fara sa cracneasca. Altii cer imaginatie, dar trebuie
GIGI ESTE CA NCE RUL DE CARE SUFERA STEAUA
GIGI ESTE CANCERUL DE CARE SUFERA STEAUA
Lucescu Jr e de vina,nu mai are moral de dinainte ,banel,razvan e cel mai prost selectioner din ultimii 50 de ani ai nationalei,cat era piturca de prost asta e si mai prost...forza dinamo
GIGI ESTE CANCERUL DE CARE SUFERA STEAUA!!!
asa se face la stea se tine si se trage de un jucator pana se impute distruge si cariera lui ca jucator si pt club este o pierdere ADUCETIVA AMINTE CA TOTI CARE AU PLECAT DE LA STEAUA LA ALTE ECHIPE AU PLECAT CU SCANDAL!!!
eu nu zic ala este distrus ala are coarne, ala e asa , ala e pe dincolo etc.Nu conteaza ce musca este , miere sa faca, dar dupa cum vedeti acum e criza de miere in Romania la nationala si la echipele de club.Nu muncesc bine si nu au rezultate, nu trebuie sa fii doct sa vezi adevarul gol golut.
bobulica sa stii ca mai sunt si momente de-astea in viata unui om cand e nasol cum spui tu.
cum sa il huiduiti pe banel si sa il aplaudati pe becali? Nu sunteti sanatosi la cap,cu parere de rau zic.
esti batut in cap prietene!!ce au D.Niculae,Dananae si M.Roman??esti batut de soarta!!!florescu da este diastrus!In locu lu maftei merge Sapunaru!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.