Alte știri din fotbal
Robert Ilyes a plecat de la Csikszereda: „Cred că trebuie să scriu o carte ca să vă explic”
4
CCA a confirmat arbitrul care va conduce meciul de titlu dintre Universitatea Craiova și U Cluj
1
5 detalii de la Dinamo - CFR Cluj: ultrașii au continuat protestul împotriva siglei + Ce s-a întâmplat înainte de meci
0
Dinamo - CFR Cluj, pentru locul 3 în Superligă » Șanse mari în debutul părții secunde
5
Știri din fotbal internațional
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Încă un meci pierdut de Mirel Rădoi în Turcia » Sorescu, pasă de gol
9
Una dintre marile surprize ale sezonului! Patru români au devenit campioni într-un campionat din Europa
0
S-a făcut: Xabi Alonso a semnat în Premier League!
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
6
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Un șofer a intrat cu 100km/h într-o mulțime de oameni la Modena, în Italia: ...
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
facut*
Respect pentru ce a facur Banel la Steaua!Merita mai mult!
tiiigan cum este, a fost mai fayr play decat multi altii. amintiti-va de momentele timisoara, cand a zis ca nu a auzit scandarile rasiste, desi duduia stadionul, si cel din sfertul cu rapid cand nu a aratat arbitrului sticla care fusese aruncata in el. macar si pt atat tot trebuie respectat. ca nu e vreun zidane se stie de mult. iar ce a facut frustratul de razvanel a aratat ca nu poate uita golul care l-a dat banel in sfertul european cu rapid.
oi proaste!!respectati-l pe banel!!terminatilor!!!asra e mai joaca si prost!!!in primul rand este piti de vina!!!l-a responsabilizat pe banel cu banderola!!!razvan nu are nicio vina ca banel nu da o centrare buna,o pasa si altele!!!gsp sclavi lu gigi!!!asa ca banel este si el om si greseste!!!
nu exista nici un antrenor inteligent in romania asta, da nu numai in romania.. daca vine Mourinho la Steaua tot pe banel il baga titular. cum sa zici "Banel e un jucator important" da sigur.. cel mai important
Banel traieste din trecut....Nasol!
pt kosmo
pt kosmo
La faza asta esti un DOMN cu litere mari ca meriti!
Indiferent de ce a facut pentru Steaua in trecut, un jucator care pierde atatea mingi si nu e in stare sa dea o centrare, o pasa filtranta sau un sut pe cadrul portii, o sa fie huiduit de orice suporteri in orice tara din lume. Daca Steaua ar fi fost condusa de oameni rationali, Banel ar fi plecat de mult, sau ar fi fost in cel mai bun caz rezerva, dar cand primul 11 s-a facut atatia ani pe criterii sentimentale, atunci e normal ca si suporterii sa se sature de mediocritatea lui Banel.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.