Alte știri din fotbal
Florin Tănase a dezvăluit supranumele din prima parte a carierei: „Așa mă strigau la LPS Pitești”
0
Lucian Filip vrea să rămână la FCSB: „Am crescut aici, vreau să fac performanță!”
0
Jucătorul de la FCSB, ironic după plecarea-fulger a lui Mirel Rădoi: „Ați văzut cât de greu ne-am descurcat”
0
Gigi Becali se întâlnește luni cu antrenorul dorit: „Pe mine nu mă refuză”
0
Știri din fotbal internațional
Remiză pentru Real Madrid » „Galacticii” se încurcă în cursa pentru titlu după deplasarea la Betis
1
Nottingham a zdrobit-o pe Sunderland în 45 de minute! Pentru Drăgușin devine clar: bătălie în doi pentru salvare
0
Răzvan Lucescu, înaintea finalei Cupei Greciei: „A trecut un uragan peste noi! Dacă nu câștig, câteva zile sunt «mort»”
0
Artistul dă în judecată clubul din Premier League pentru designul echipamentului: „Este ridicol!”
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
O familie a cheltuit 50.000 de euro ca să-și renoveze casa, dar ...
Libertatea
Grecia interzice șezlongurile pe sute de plaje. Ce îi așteaptă pe turiștii ...
Adevărul
„Uitați-vă la el, e și o mână divină” » Poveștile emoționante ale oamenilor ...
GSP SPECIAL
Dorinel Umbrărescu dă lovitura pe Autostrada Unirii A8 și câștigă un ...
Libertatea
Cata rautate are sarpele asta! Asa a facut si cu Kapetanos, numai urat vorbea despre el la inceput. Dupa ce i-a dat o groaza de goluri , a copt in el luni de zile pana a luat rosu cu Napoli. L-a dat afara ca cica i-a mancat meciul cu Napoli dar de fapt il astepta de mult. Rocha e baiat serios, isi vede de treaba lui da goluri . Oricum e 10 clase peste Nila. Si pana la urma ce atacant vrea circarul asta cu 150.000/an?
decat sa cumpere vitelul cinci marmote mai bine il ducea capul sa-l opreasca pe Kapetanos. cu grecul in teren, la un meci ca cel de aseara, Steaua facea scor de tenis!
Sa il bage pe fratele mai mic Prostea,care in loc sa dea goluri face foarfeci,se crede Ronaldo,si el e decat micul,PROSTEA!
alooo, gigi, da m costea ce a facut, bai, a facut-o de oaie cu amatorii aia...intra cu greu in combinatii, pase gresite, ratare monumentala din 5 metri. a popa a fost slabut, ca si in meciul cu Pandurii iar Tanasa a aratat, inca o data, ca nu este jucator mare.
da. rocha nu e de steaua si da, mihai costea ar trebui jucat mai des. are sut puternic,viteza si viziune in joc. trebuie doar ajutat un pic. mai ales ca a plecat frasu' !
gen kapetanos, dar dc vine de la cfr kapetano nu iese in valoare pt ca nu are cine sa-i dea centrari bune, cand era la steaua banel le dadea in tribune si cand prindea o centrare buna o baga in poarta atacant de valoare dc aduce si nu are cine sa-i de pase degeaba, mai trebuie si un mijloc bun
vor veni accidentarile,suspendarile...
Vom renunţa la Rocha şi vom aduce doi atacanţi noi la iarnă. Aduc şi cinci atacanţi, numai să găsesc unul care să se potrivească". SPER CA BECALI SA PRINDA CURAJ,SI SA ADUCA UN ATACANT DE VALOARE,,STEAUA ARE NEVOIE DE UN ATACANT DE VALOARE,TREBUIE UN OM DE CAREU BUN,IN FATA PORTIII,,ADEVARUL CA STEAUA SUFERA AICI
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.