Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a revenit în România și a spus totul despre despărțirea de Dinamo: „Acum nu mai trebuie să intri pe Google ca să mă cauți”
3
Bombă la CFR Cluj! Ioan Varga trebuie să-i plătească o avere jucătorului aruncat peste bord de Dan Petrescu: „Tratament abuziv, vădit nelegal”
0
Hermannstadt s-a despărțit de jucătorul adus în iarnă! Anunțul oficial al sibienilor după retrogradarea în Liga 2
0
FCSB a transferat cel mai bun marcator din afara careului mare!
3
Știri din fotbal internațional
Șoc la supermarket în Mexic: ce cumperi cu 100 de lei la București vs 400 de pesos în CDMX
2
Haos uriaș înaintea startului Cupei Mondiale! Mii de protestatari au blocat drumul spre stadionul meciului de deschidere
0
Măsuri extraordinare în ajunul deschiderii Mondialului » A dat decret prezidențial pentru telemuncă obligatorie!
0
Primire șocantă de care au avut parte belgienii în SUA » Americanii i-au percheziționat la sânge chiar pe pistă!
2
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Un acord cu Teheranul s-ar putea semna într-o săptămână sau în câteva luni, ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Condamnarea definitivă a medicului Dorel Săndesc, anulată de Înalta Curte ...
Libertatea
Nu se duce , dupa meci daca striga Tiki Taka Barcelona , arunca lumea cu rosii in el:))
biet viteaz tie iti place medrasul nu fotbalul
Pai cum sa te duci mah oaie, tu care iubesti sa iti strige lumea numele nenorocituleee!!! nu te duci tu acolo unde vei fi injurat. du-te inapoi in Albania...
Dupa toate aceste scandaluri,tare ma tem ca e ceva blat.
Am scris in repetate randuri ca Fratii Bekali sunt ja-vre! Moraes trebuia luat direct de la Bistrita. Odata ajuns la TSKA Sofia, adio! EU MA MIR CUM DE NU SUNT ACESTI NEMER-NICI LA PUSCARIE! Pana acum, astia n-au adus nici un fotbalist adevarat la Steaua. In schimb, a vandut vreo 2-3 jucatori din care si-au tras comisioane de milioane. NU INTELEG CUM POATE FI GIGI ATAT DE FRAIER!
...hai gigi sus pe maybach hai gigi...
Acum e o ambitie in plus pt. Gigi Becali sa se califice STEAUA in grupe. HAI STEAUA !!!
pt lucian:hai sa nu exageram cu ultimii 15 ani,moraes intr-un an la bistrita a demonstrat ce nu au apucat pana acum impreuna fratii costea.iar pentru beizadeaua care a scris articolul doar atat:esti puscarie tata daca scrii Bulgaria cu b mic.
Bah da am si eu o intrebare...cine tot e Moraes asta...a jucat la Bistrita ...mare echipa ..de parca ar fi jucat la Barcelona...pun pariu ca nu se adapta la Steaua...plus ca o sa vedeti voi Tatu , M. Costea si FL. Costea or sa demonstreze ca sunt cu 3 clase peste Moraes...de FL. Costea daca isi revine devine golgheter la Steaua cum nu a mai avut romania in ultimi 15 ani
Parca ai vrut sa-i dai 1 milion lui Padureanu sa-l cumperi pe Moraes si el vroia mai mult , acum te-ai zgarcit la 4 sau 500 de mii , ce mai putem intelege ???
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.