Alte știri din fotbal
Un alt jucător din Superligă se află pe radarul celor de la FCSB și Rapid: de ce depinde mutarea
0
Gino Iorgulescu și-a ales succesorul la LPF: „Dacă stau să mă gândesc, el ar trebui să fie!”
0
Primii doi jucători de pe lista neagră a lui Pancu la CFR Cluj » Îi vrea OUT în iarnă
0
S-a montat gazonul pe cea mai controversată arenă din România » Urmează inaugurarea
1
Știri din fotbal internațional
Theo Hernandez aruncă săgeți otrăvite: „Meritam alt tratament! Eram cel mai bun fundaș lateral din Serie A”
0
Soția starului din Bundesliga l-a criticat pe antrenorul echipei: „Frate, cum poți să faci așa ceva?”
0
Newcastle - Chelsea, în deschiderea etapei 17 din Premier League » Al treilea gol în debutul reprizei secunde
0
Dramă cu repetiție pentru Ronald Koeman! » Anunțul sfâșietor al selecționerului: „E incredibil de puternică”
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
0
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
1
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Recorder dă în judecată România TV, după ce a spus că Florian Coldea a ...
Libertatea
Un alpinist român a murit pe cel mai înalt vulcan din lume. Trupele ...
Adevărul
Medic cardiolog: De ce fac infarct și oamenii aparent sănătoși + Cât sport ...
GSP SPECIAL
O soție înșelată din Timișoara și-a rugat o prietenă să filmeze întâlnirea ...
Libertatea
copilu, lasa tu statisticile si bugetele acasa ca iti aduc zeci de exemple din ultimul sezonul (nu pun toata istoria fotbalistica la socoteala) in care echipe cu bugete de tot rahatul si de care n-a auzit nimeni au lasat acasa mari favorite. In competitiile europene toate statisticile si topurile sint irelevante. Aici conteaza forma de moment, dorinta de a castiga si din cand in cand mai conteaza sa stii si oleaca de tactica. Asa caaa.... nu te mai uita la statistici, uita-te la cat de mult isi doresc pandurii sa mearga in grupe si la cat de bine stie antrenorul sa citeasca tactica echipe adverse. Atat si nimic mai mult!
cam ai dreptate :(
singura care are sanse reale e..... petrolul. Astra o sa fie macelarita, nu ptr ca e mai slaba, ci ptr ca e indolenta. Se gandesc "am batut noi pe omonia in deplasare, astia sint apa de ploaie". Iar cum evreii au experienta competitiilor internationale o sa trateze meciul serios, o sa bage vreo 3-4 iar cand Astra noastra o sa se dezmeticeasca va fi fost deja prea tarziu. Mentalitate tipic romaneasca: multa ingamfare, multa indolenta si lene, ZERO atitudine si seriozitate. Pandurii pe de alta parte au si mai mici sanse, dar macar pe aia or sa lupte pana la capat. Iar la Petrolul nu imi fac nici o grija.
labarelile tipice de declaratii dinainte confruntarii, dar in sinea lor braga se crede mai buna si nu crede ca va avea nici o problema cu "descultii astia din romania". O sa aiba o surpriza insa.... cel putin asa sper :)
valoare lui Braga e de 71,5 mil in timp ce lotul pandurilor e cotat la putin peste 15 mil. Hapoelul era sub pandurii ca valoare. Deci astia trebuie tratati mult mai serios.
daca braga nu se culca pe-o ureche, ar fi bine nici pandurii sa nu o faca si sa trateze serios meciul, mai ales ca astia s-au fript cu romanii (ungurii). speram sa ne calificam noi si sa-i mai lasam inca o data acasa. forza pandurii!!!!
intr-adevar i-au batut tur-retur, dar ca forta in joc CFR a fost calarita serios de Braga.
6 puncte din doua meciuri pentru Panduri !!!!
CFR Cluj s-a jucat cu Braga anul trecut.HAI PANDURII !
Dacă s-au fript cu CFR-ul, suflă acum și în...Pandurii.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.