Comentarii (3)
Criss69
Criss69  •  08 Mai 2026, 07:05

...după ce „pădurarii” câștigaseră turul cu 1-0. Englezii au reușit să întoarcă rapid scorul,..." Pentru unii Aston Villa sunt mai "englezi" decât Nottingham Forest !

farist11
farist11  •  08 Mai 2026, 05:13

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

ionelvancea74
ionelvancea74  •  08 Mai 2026, 02:52

Englezii au reușit să întoarcă scorul ? Și ăilalți ce erau, chinezi ? Sau forestezi ? :))))

Comentează