Alte știri din fotbal
Au intrat utilajele pe stadion imediat după „finala” de titlu din Superliga » „Oblemenco” va fi modernizat
0
CFR Cluj - FC Argeș » Clujenii sunt cu gândul la vacanță, piteștenii speră la locul 5. Echipele probabile
0
MM Stoica, mesaj tranșant după titlul Craiovei: „Mulți m-au întrebat asta” » Ce a spus despre Dinamo și Rapid
1
Gigi Becali a făcut acuzații grave la adresa unui rival, în direct la TV: „Când vorbiți cu el, întrebați înainte: «Câtă șampanie ați băut?»”
0
Știri din fotbal internațional
Naționala calificată la Mondiale fuge din calea Ebola » A anunțat noua „casă”
0
Denzel Dumfries dezvăluie rețeta succesului: „Asta ne-a cerut Chivu și a fost inflexibil!”
0
Echipa de tradiție din Germania riscă retrogradarea din Bundesliga
0
Îngrijorare pentru Neymar! » Accidentarea e mai serioasă decât a comunicat Santos
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Dan Plaveti, tehnocratul conectat politic pus în fruntea unor companii de ...
Libertatea
Becali, dezvăluiri după discuția cu Grindeanu: Alexandru Nazare și Eugen ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
[...] Nu e nimic special. Marcăm repede două goluri şi anulăm avantajul luat de ei în tur [...]", a spus Delev. Hmm... Ar trebui să se cam grăbească atunci, să le înscrie înainte de începerea meciului, altfel nu văd cum ar reuşi mai repede de atât! Restul e cancan.
Daca si cu astia ne facem probleme mai bine stam acasa, valabil si pentru restul echipelor, daca nu reusesti sa bati echipe mediocre cum vei bate pe Tottenham, Atletico Madrid sau echipe de nivelul asta...?
sper sa piarda oile,si sa si retrogradeze
Prefer sa mai luam o bataie rusinoasa in campionat dar sa-i batem inca odata pe bulgarii astia .
Dat fiind ca se joaca cu bulgarii , sper sa castige Steaua. Romania cea mai buna din balcani.
din gura e asa de simplu....si sa pariezi si sa bagi doua goluri...si repede :))) bulgari cred ca daca steaua a jucat slab in campionat atunci va juca slab si cu ei....tocmai asta e...au jucat slab in campionat sa poata sa le-o traga si in bulgaria...campionatul nostru e inca la inceput o infrangere acum nu inseamna nimic....daca stam sa ne uitam putin...toate echipele puternice din camăpionat au pierdut un meci deci suntem in grafic...dinamo cand incepe sa piarda nu se mai opreste...oricum azi au pierdut un jucator foarte bun !!!! pe torje !
am curaj sa pariez ca se califica tska..oricum pariez pe victoria bulgarilor...steaua prea slabi...
am curaj sa pariez ca se califica tska..oricum pariez pe victoria bulgarilor...steaua prea slabi...
Daca golurile s-ar marca la fel de usor cum vorbesc bulgarii, ar ajunge campioni mondiali.
Pai daca joaca ca la Astra, e simplu. Corect!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.