Alte știri din fotbal
Noi detalii despre negocierile dintre Steaua și investitorii interesați de club » MApN: „Un aspect rămâne cert”
0
Un fotbalist crescut de FCSB, campion al României, pe radarul lui U Cluj
0
Gică Hagi: „Craiova o să aibă cei mai mulți jucători la lot” » Iată cele 7 nume!
0
Peluza Cătălin Hîldan continuă protestul: „Trebuie să se supună!”
1
Știri din fotbal internațional
Jurgen Klopp, dorit de unul dintre cei mai bogați oameni din lume: „Mi-ar plăcea să-l conving să vină”
0
Lotul Bosniei și Herțegovina pentru Campionatul Mondial » Golgheterul Superligii merge în SUA!
0
Ionuț Radu candidează pentru „Jucătorul Sezonului” la Celta » Ce loc ocupă acum în topul preferințelor fanilor
0
Liverpool, Chelsea și Man United, la coadă pentru căpitanul lui West Ham
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
2
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Au plătit-o cu doar 155 de lei, după o lună și jumătate de muncă. „Am depus ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Medicul Dorel Săndesc, condamnat definitiv la închisoare cu suspendare. ...
Libertatea
Cocalar clonă, cu nickname de conjunctură.
Armando Sadiku (25 de ani) a marcat unicul gol al Albaniei în victoria contra României de la EURO 2016, scor 1-0, meci care ne-a trimis acasă. :))))))))))))))))))))))) ...iar va trimit acasa :)))))))))))))))))))))
ma ,firar ale dracu surse junalistie ,astazi toate infomatiile de pe un gsp sunt contrazise pe prosport ,adica una srie una cealata scrie total altceva ar trebui ca cei care au dat informatia falsa sa inchida ,deontologic vorbind
Ii executa rau Steaua pe Zurich in prima etapa.
Programul e foarte bun pentru Steaua, in primul rand ultimul meci este acasa si mai ales cu Villarreal, care deja va fi calificata.
"Călăul" României joaca in grupa J cu Fiorentina, habarnistilor!
ce ochii are cap de cal, asta a pacalit mai ceva decat chivu fotbalul si ii merge vrajeala si la napoli!
Din pacate ne vom lupta pt. locul 3, cu Rusescu si Szukala si cred ca vom termina pe 4, cu 3 sau 4 puncte.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.