Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
3
Dinamo are un plan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
0
Directorul sportiv de la Dinamo anunță: „Ne-am strâns mâna, cifra pentru următorii doi ani e stabilită”
6
Clubul din Superliga a rupt contractul cu 5 jucători
0
Știri din fotbal internațional
Derapaj de neacceptat al lui Unai Emery! » Ce a putut să-i facă lui Tielemans e incalificabil
0
Titularul de la FCSB a ieșit în față și a spus lucrurilor pe nume: „De ceva timp trebuie să ne trezim”
0
Final de drum?! Panduru l-a pus la zid pe fotbalistul FCSB-ului: „Toată viața a făcut asta”
0
AS, după victoria eroică a lui Celta: „Radu a apărut proeminent doar în fotografia victoriei” +notele primite
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Dezmățul financiar din primăriile României. Cazul angajatei căreia ...
Libertatea
Cătălin Munteanu: "Am arătat că la Bucureşti a fost un accident" Iar acum ne-ati convins ca sunteti, fiecare in parte, cate un accident! Daca asa arata cand jucati bine ... mai bine va lasati! Si ne lasati! Noi romanii (stelisti, dinamovisti, rapidisti, vasluieni) vrem altceva ... fotbal pe terenul de fotbal, nicidecum circ pe terenul de fotbal.
ALPIN , ti-ai scos unghia din gat ? Ce ordin ai vazut tu ? A fost un 5-0 sec si pana la acel 11 m a fost doar o echipa pe teren...Pe cine ai vazut tu sa sara in sus ? Pana la urma intr-un astfel de meci cel mai mult conteaza SCOPUL FINAL = CALIFICAREA ! Nu mai plange ,o sa ai timp destul sa o faci in campionat !
Nu sariti prea tare in sus, ca dati cu capul de cer!!! Ati eliminat - intamplator - ULTIMA clasata din anonimul campionat al Croatiei. Gazul a eliminat echipa de pe locul 5 din Bundesliga!!! Si inca sunt cu picioarele pe pamant!!! Luati exemplu!!! In campionat a fost... la ordin!!!
Excelent comentariu, felicitari
caine spurcat , daca nu era steaua si rapid stateai si mancai seminte la tv anul asta de pe locul 6, asa ca taci draq din botu ala
cat de retardat trebuie sa fii sa declari asa ceva? la un scor general de 4-3
las ca va vad eu pe voi aia bunii, care faceti numai rezultate...cate puncte ati luat ultima oara in EL?
am uitat de rezultatele voastre cu marile echipe sheriff tiraspol, sau ujpest...hai la branza ca de...suntem romani
felicitari
Daca le dadeati 3-0,atunci mai stateam de vorba.Este doar o calificare si atat,felicitari!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.