Alte știri din fotbal
Iuliu Mureșan a discutat situația financiară de la CFR Cluj: „Nu știu câți bani am mai avea de plătit ca să stăm liniștiți”
0
Daniel Pancu a dat frâu liber emoțiilor: „Nu înțeleg!”
0
Ioan Varga, reacție după CFR Cluj – Rapid: „Cum îmi place mie! O să îmi fac datoria”
0
Ce aștepta Costel Gâlcă din partea elevilor lui în CFR Cluj - Rapid
2
Știri din fotbal internațional
A plecat după doar două curse! Echipa din Formula 1 și-a pierdut șeful de echipă
0
Napoli, victorie și salt pe locul 2 în Serie A
0
Arne Slot, despre accidentarea lui Salah: „E o veste bună pentru Liverpool, nu și pentru Egipt!”
0
Inter vrea să-și recupereze banii » Jucătorul lui Chivu nu a confirmat și ar putea fi vândut în Premier League
0
Lifestyle
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
6
O bătrână din Italia i-a lăsat 100.000 de euro badantei sale din Moldova, ...
Libertatea
Unui angajat al băncii ucrainene, reținut în Ungaria, i-ar fi fost ...
Adevărul
Uluitor: căpitanul Africii de Sud a venit să dea probe de joc în liga ...
GSP SPECIAL
Livetext Război în Iran, ziua 22. Statele Unite vor să-și reducă treptatea ...
Libertatea
se apropie umilintza fcfcsbului .....Dinamo bate
gigi e penibil, am tinut cu cfr
Si inca una tare de tot: ai ajuns *** să se creadă "toată România", Hahaha
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bre, pacala-abigail, esti comic. Cum poti sa zici de aia de la Cfr ca-s campionii arbitrilor cand la voi, la clona ilfoveana se aduna toti arbitrii? Parca la voi sunt Argaseala si cu Tudor nu la aia de la Cfr. Sa nu-l uitam nici pe Deaconu zis si bricheta, alt slujitor al ciobanului infractor. Voi in scurta voastra existenta, din 2003 si pana azi, ati castigat doar cu prafurile lui Neubert, cu arbitraje sinistre si cu omenii, de-aia va detesta o tara intreaga. Apropo, maine seara toata Romania e cu Dinamo, banuiesc ca sunteti constienti de asta :)))
deocamdata CFR este intr-o cupa europeana ,iar FCSB ciobanului e vai de mama lui. Se oftica rau
S-a bucurat? S-a bucurat pentru ca iarasi suntem pe minus la coeficientii UEFA, asa incat sansa echipelor romanesti sa nu mai joace patru runde de calificare (pentru a putea juca in Chanpions League) "creste"? Asta-i (asa cum se bate cu pumnu-n piept!) "bun roman"? si mas-media, in loc sa-[ "taxeze" asa cum ar fi normal, de bun simt, nu face altceva decat sa titreze gogomania "becalista"! Nu era mai normal sa spui ceva de genul "Becali se bucura, dar nu stie dece!" sau "Becali nu pune pret pe coeficientii UEFA" sau orice titlu, dar nu sa-l citezi ! Becali cu a lui (?) FCSB, care-i out din competitile europene de ceva "anisori", se bucura, de parca CFR Cluj ar fi de pe alta planeta!
Poate toata gigimea cea slaba de inger ai vrut sa zici!:)))
Fariseul se bucura ca o echipa din tara lui pierde in cupele europene! Un ordinar! Mai si minte ca singura echipa de care ii e frica e cfr! Moare de frica lui Dinamo de cand *** nu mai e acolo!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce scarba de om e asta.
Marele smerit, marele creston si filantrop, Gigi Becali, se bucura din inima cand pierde CFR. Si-i e ciuda ca au batut in preliminarii pe Celtic. Halal smerenie la asta! Sau poate nu pricep eu ce inseamna sa fii crestin....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.