Alte știri din fotbal
Dinamo - Omonia, al doilea amical al zilei pentru „câini” » Echipa pregătită de Nuno Campos
0
Rapid l-a întors din drumul spre Brașov și l-a convins să vină în Giulești pe un salariu mai mic
0
Voia să ajungă cu orice preț la FCSB! „Dacă îi luam pantofii, ar fi plecat și desculț”
1
Toate transferurile verii în Superliga » Dinamo vine pe turnantă. UTA anunță o mutare-surpriză
5
Știri din fotbal internațional
Congolezul care a jucat aproape toată cariera în Anglia a analizat echipa lui Tuchel: „Are puncte slabe. Asta vom exploata”
0
Chelsea anunță cea mai scumpă achiziție a verii » Londonezii investesc 60 de milioane în ținta lui Chivu
0
Lothar Matthaus, fără perdea! „Soțiile și iubitele geloase au făcut haos în cantonamentul Germaniei”
2
Marseille a anunțat numele noului antrenor
0
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
5
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Ce ne așteaptă în România din punct de vedere meteorologic. Roxana Bojariu: ...
Libertatea
Experiența unei americance în Europa pe timp de caniculă: „Afară nu este ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Metrou închis, 32 de linii STB afectate, 1.950 de solicitări, 16 județe ...
Libertatea
“Ultima data când a înscris a fost pe 1 Decembrie 2019”- asta înseamnă ca da goluri de zile mari!
cam asa se intampla cu jucatorii care primesc oferte si nu sunt lasati sa plece. Stati sa vedeti daca vine vreo oferta pe Man si pe Coman. Si le refuza Gigi. Sa vedeti atunci ce randament mai dau baietii
Pacat ca nu a fost cand era in forma si cand aveau oferte pentru el. Erau niste bani bineveniti in visteria clubului...
Ati epuizat norma cu sesera? Sau poate mai aveti? Nu mai schiloditi frumoasa limba romana, cu oltenismele voastre mai copii!
Mama,mama, *** ca toate gloabele din capitala si din comunele adiacente se uita in sus cind vad clasamentul, si asta cam de multisor.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
asa a fost si la om si pe unde a mai jucat. a avut o perioada bu a si apoi i s-a urcat vedetismul la cap. tine de caracter
***, daca lasam la o parte tonul de misto, mai ca ai dreptate
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
radoame, e perfect pentru fecesebe. La circari s-ar incadra perfect
mare pacat. superjucator decazut la o forma inexplicabila. ceva il roade, e clar (astepta un transfer?), ar trebui sa vorbeasca cineva cu el. nu se rezolva nimic pe lumea asta cu zbierete.
Cred că Rondon e suficient, cu Debeljuh acomodandu-se la echipă. Omrani trebuia vândut atunci când au avut ofertă pentru el, iarna trecută.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.