Comentarii (99)
daniaania  •  15 Decembrie 2019, 10:19

Oare de ce nu va puteți bucura ca CFR este în Primăvara Europeană ???? Chiar trebuia sa inventați știri cu acest personaj care a fost închis ????

lake1001  •  13 Decembrie 2019, 21:35
Postat de Manuel Băcilă pe 13 Decembrie 2019, 18:49

Mai puteti inventa multe aberatii, sau sunteti inca in criza? Nu va este rusine GSP.ro?

Nu. E şi ce. Şi ce dacă.

Trafalet Simfoniu  •  13 Decembrie 2019, 19:56

Această mizerie trebuia să stea la pârnaie până la sfârșitul mizerabilei sala vieți ...

emil1986  •  13 Decembrie 2019, 19:44
Postat de bisisica5 pe 13 Decembrie 2019, 19:01

Au plans slujitorii toata noaptea de ciuda ca s-a calificat CFR ul dintr-o grupa in care clona facea zero puncte. Tocmai au mai luat vreo 2 milioane plus cat vor mai lua anul viitor. Basca fotbalistii pe care ii vor vinde pe bani buni

Eu cred ca mai tare au plans mimamovistii, care de zeci de ani nu mai realizeaza absolut nimic in Europa. Cat de prost trebuie sa fi sa sustii echipa fostei sec.u.rita_tii com_niste, mimamo!!!

parpalache  •  13 Decembrie 2019, 19:26
Postat de Vlad Muresan pe 13 Decembrie 2019, 15:47

Prostea-sef Steaua a jucat în Ch League cu titularii lui Real Madrid, Arsenal și Dinamo Kiev, nu cu rezervele și juniorii lui manchester și roma care erau deja calificati și nu-i mai interesa meciul cu cfr, la fel că aseară pe.scotieni

Ba,dar tu chiar esti natang rau!Replica mea a fost la afirmatia aia ta ca fcsb" a realizat 11 puncte in grupa in...Europa Ligue si ca tot in anul ala i-a eliminat pe Ajax"!In Europa ligue-in anul ala-cea mai tare a fost...Copenhaga,care era mult mai slaba ca acum!Iar pe Ajax i-ati eliminat la loteria loviturilor de departajare!Si atunci de unde si pana unde "Real Madrid,Arsenal si Dinamo Kiev"!Chiar nu-ti poti scoate din cap ca echipa lui Becali, nu a jucat niciodata un meci oficial cu Arsenal?Si ca a fost Lyon!Cand ati fost sparring parteneri atat pentru Real Madrid(1-4 la Bucuresti) cat si pentru Lyon(o-3 la Bucuresti)!Dute si te ascunde!

cuviosul_pafnutie  •  13 Decembrie 2019, 19:12
Postat de Vlad Muresan pe 13 Decembrie 2019, 17:42

Iar celtic aseară, pe lângă o grămadă de rezerve, a trimis în teren 2-3 juniori care nu mai jucaseră niciodată în echipă de seniori a lui celtic+un copil de 16 ani.

Ei bine,pe ala Celtic l-a adus cu 8 milioane!Record pentru Celtic!Iar United-tot cu tineri-i-a administrat un 4-0 lui Alkmaar-care se distrase cu Partizan si cu Astana!

lixandru88  •  13 Decembrie 2019, 19:08

Mor gigeii de oftica :)) Haha! Bravo CFR Cluj!

bisisica5  •  13 Decembrie 2019, 19:01

Au plans slujitorii toata noaptea de ciuda ca s-a calificat CFR ul dintr-o grupa in care clona facea zero puncte. Tocmai au mai luat vreo 2 milioane plus cat vor mai lua anul viitor. Basca fotbalistii pe care ii vor vinde pe bani buni

Manuel Băcilă  •  13 Decembrie 2019, 18:49

Mai puteti inventa multe aberatii, sau sunteti inca in criza? Nu va este rusine GSP.ro?

blatistu49  •  13 Decembrie 2019, 18:41
Postat de Geani Muraru pe 13 Decembrie 2019, 18:37

Unde te-ai intalnit cu cei de la Cfr ? Tu vii.de la parnaie si numa niste gunoaie de jurnalisti te mai pot baga in seama. Hai sctir infractorule!

da sunt minciuni inventate sunt inca afectati de calificarea CFR ului si inventeaza fel de fel de minciuni sunt in doliu dupa victoria CFR ului

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 10