Alte știri din fotbal
Mihai Pintilii, despre strategia lui Mirel Rădoi: „N-ai timp să îi înveți fotbal în două săptămâni. Ai revenit la sistemul vechi”
0
Florin Tănase, învins la Botoșani: „Poate și starea terenului a influențat puțin”
0
Au aruncat cu hârtie igienică în Rădoi: semnificația gestului!
0
Ce simte Darius Olaru că nu a funcționat la Botoșani: „Mă doare să spun asta”
0
Știri din fotbal internațional
Juventus vrea să semneze un golgheter faimos la vară! Condițiile impuse atacantului și suma pentru transfer
0
Mesajul sfâșietor trimis lui Jota înaintea accidentului! » Dezvăluiri din biografia „Niciodată nu mai e mult timp”
0
„Ori ești o marionetă, ori te elimină!” » Verdict dur din Italia după un nou Mondial ratat: „Primeam telefoane să convoc jucători”
0
Eroare incredibilă de contract » Greșeala care a amplificat criza financiară și riscă să coste scump clubul din prima ligă
0
Lifestyle
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
9
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
Zi neagră pentru aviația SUA după ce un al doilea avion de luptă a fost ...
Libertatea
„Am supraviețuit perioadei de vârf a mandatului lui Trump“. SUA își pierd ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Doi români au fost vopsiți cu roșu pentru a fi marcați, lângă Westminster ...
Libertatea
nici steaua nu s-a facut de ras sezonul asta. ptr mine, surpriza neplacuta e in fiecare an craiova (bine a si avut de jucat cu superechipe, dar ca nivel de joc)
Un șut pe poarta, mingi bubuite la plezneala și un munte de bafta! Dacă nu au fost istvan bacsi, ***, sau alți fluierasi amici a venit VAR-ul sa dea pomeni, penalty din nimic! Evident s-a declanșat corul laudatorilor penibili, care in lipsa de echipe, devin suporterii oricărei grupări care ar putea fi rivala Stelei! Jalnic comportamentul frustrstilor, mai ales al celor care așteaptă pomana de la stat fotbal militarizat, cu bonetele in mâna pe la portițele sinistrelor cazemate sovietice CSA și Dinamo!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
O prestatie onorabila a campioanei României, erau oricum cotati ca outsideri in aceasta dubla mansa, Sevilia nu mi sa parut de speriat, o echipa cu mai mult curaj azi le dadeau 3 goluri, e bine ca a văzut si Petrescu nivelul Sevillei de azi, la retur trebuie sa atace din min 1, nu mai au de pierdut nimic, sa atace, pot câștiga acolo dar trebuie sa joace perfect, succes
da, dar vor pe primul loc
Singura echipa din Romania performanta in Europa, restul este Cancan.
asta e. sevilla este practic echipa care poate sa ia el in fiecare an. oricum, cfr a jucat tactic perfect si a aratat ca liga 1 nu e chiar rasu' europei.
>>> CFR CLUJ - SEVILLA 1-1
Nu ma intereseaza sa termine tura asta de campionat de pe primul loc. Din simplul motiv ca egalitatea de puncte se mentine. Ma intereseaza chiar si 1-0, ca tot 3 puncte sunt si la scorul asta:).
Gloabele lu' Petrescu nu prea pierd cu flacaii ciobanului, aia care valoreaza , conform spuselor lui, zeci de milioane..:)))
FC5B? Nu știu, sincer.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.