Alte știri din fotbal
Daniel Pancu anunță venirea iminentă la Rapid » Ieșire dizgrațioasă la miezul nopții: „«Domnul Rahat» m-a sunat. O să am impresia că ajung la Real Madrid”
0
Campionul cu Universitatea Craiova și-a anunțat plecarea: „O comunitate minunată, o voi purta mereu în suflet”
0
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Pariul lui Nicolescu la Dinamo: „Un câștig!” + Ce se întâmplă cu George Pușcaș la baraj
1
Știri din fotbal internațional
Barcelona încheie cu eșec sezonul » Lewandowski, gol la ultimul meci pentru catalani
0
Finalul unei ere! Dani Carvajal, ultimul mohican, a părăsit Real Madrid în lacrimi
0
Se apropie Cupa Mondială, dar Cristi Chivu are alte planuri: „Asta e intenția mea”
1
Cristi Chivu, de ZECE! Notele primite în Italia, după ultimul meci al sezonului pentru Inter
1
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
Joc in nota obișnuita!
Felicitari CFR, un meci si un rezultat foarte bun considerand adversara si nivelul L1. Nu e nimic pierdut, sansele erau minuscule inca de la inceput, deci in Spania chiar nu aveti nimic de pierdut, ci doar de castigat. Capul sus si mult succes!!!
am inteles ca viseaza la un 3-0....))
Acu’....trebuie sa mi vad si eu interesul. Sper sa fie destul de obositi incat sa i bata Craiova. :). Ole!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Prostea Steaua a bătut și eliminat alaskhett fata de blatisti care au luat-o tur retur 5 goluri de la amatorii din Luxemburg.
La cati bani a bagat a lela ciobanul in globele alea de Coman, Nedelcu, Morutan si alte hahalere ridiculizate de Dinamo cu zero investitii, CFR este regina. Oftica e mare si roade sufletele bolnave ale fcsb-istilor. ***, ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
PRESTATIE BUNA DATA IN SEARA ACEASTA DE CFR CLUJ, UN 1-1 CE LASA DESCHISA CALIFICAREA PENTRU MANSA SECUNDA*****MULTUMIM BURSUCULE*****
cand a luat, vreodata, cfr 5 boabe, ca fcfcsb, in orice liga europeana?..))))))))))
daca juca fcfcsb, poate scapa doar cu 4 boabe..))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.