Alte știri din fotbal
„Ne-am înțeles cu Slovacia” » A spus ce se va întâmpla în amicalul de la Bratislava
0
Ionel Gane îi ține locul lui Mircea Lucescu și a vorbit înaintea meciului din Slovacia: „M-a sunat de la spital. I-am spus că...”
0
Titularul naționalei este incert pentru amicalul cu Slovacia: „Are o problemă musculară”
0
Nicolae Stanciu, înainte de Slovacia - România: „A fost un șoc ce s-a întâmplat ieri” » Anunț important: „A fost ultima șansă pentru mine”
0
Știri din fotbal internațional
Selecționerul adversarei din Liga Națiunilor amenință: „Fără experimente! Parcăm autocarul și ne calificăm”
0
Ofertă disperată făcută noului manager al lui Drăgușin » 70 de milioane de euro pentru a evita retrogradarea!
0
Biletele pentru Euro 2028, mai ieftine decât un loc de parcare la Cupa Mondială 2026
0
VAR în Premier League? 8.000 de fani englezi s-au pronunțat
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Semnul care poate avertiza asupra riscului de infarct: a fost observat și ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
Guimaraes, Rapid Viena, Alashkert, Karagandy si Rapid Bucuresti iti spun ceva, pinguinule?
Stau si ma gandesc la Duckadam, cum sa te duci in vacanta la Jupiter duminica dimineata si joi seara sa te prezinti in studiou la Naum?
))))))) e ok, men, mai respiră
Fratele meu, eu lucrez numai cu transfermarkt, asa ca verifica tu, ca eu de acolo am luat cifrele :))))) Dar daca tot ma provoci, ia zi tu care sunt cifrele reale ???? Sfat : vezi ca si daca le injumatatesti, tot rau pentru CFR iese :))
Asa este, respect ospatarilor de la Dudelange, Famagusta, Malmo FF, Slavia, Cervenia Zvezda etc etc etc :)))
Refa calculele si revino mai tarziu dupa ce consulti cu atentie site-urile oficiale ale cluburilor ca de gigisme sunt satul.
Da, da, da ! Si eu am intrat sa imi cer scuze, ca ieri am spus ca CFR mai ia 3 ! Si am intrat sa imi cer scuze, ca a luat doar 2 ! :))))
Si tu ce preferi, dar sincer sa imi spui, sa iei 1.000.000 gratis ( ca 2 le cheltuie pe deplasari ) , sau sa iei 13.000.000 pe Man ( ca a costat 200.000 ) si 5.700.000 pe Morutan ( care a costat 700.000 plus 400.000 pe 4% plus 500.000 pe 9% pastrati de Botosani ) ?? :)
Serios?? Nu stiam! Unde e CS Dinamo? Se joaca liga 4? Doar in Romania se poate intampla asa ceva, dar totusi nu cred ca fanii dinamovisti ar asista pasivi la asemenea aberatii! :))) Nu inteleg de ce ar sta acele decizii in calea impacarii? Oricand se pot pune la masa, sa renegocieze. Mai ales acum, ca e tata Puiu implicat mai mult la FCSB. CSA poate va realiza ca nu e suficient sa infiinteze o noua sectie si sa o duca pana in liga 2, pentru a atrage fanii la stadion. SL si Talpan sunt singurii care cred ca se poate promova in liga 1, sub forma actuala.. tocmai pentru ca, in caz contrar, tot efortul lor din ultimii 5-6 ani ar fi in zadar! Am ajuns sa cred in acest 'vis imposibil', de cand a venit Edi antrenor! :))) Tu ai fi crezut, acum 2 saptamani, ca va ceda jiji controlul (mai ales dupa cele declarate recent, ca el va conduce si la 90 de ani), si il va aduce antrenor pe cel care a castigat campionatul anul trecut?? Si asta era tot un 'vis imposibil'..
Pai adica cum ,gigi declara ca ia 12-13 milioane in conference iar cfr ia doar doua? Pai nu este aceeasi competitie ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.