Alte știri din fotbal
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
Oltenii le-au răspuns rivalilor: „Asta a spus Gigi Becali despre noi? Ha ha ha!”
2
Cine este gurmandul de la Dinamo? Raul Opruț l-a indicat, la acțiunea de azi
0
3 transferuri pentru care negociază în aceste ore Rapid + Victor Angelescu a spus și ce se întâmplă cu fiul lui Șucu
2
Știri din fotbal internațional
Gafă de proporții a lui Chelsea, în timp ce Anglia era eliminată de Argentina de la Mondial: „Ce rușine de club!”
0
Presa din Anglia, necruțătoare după eșecul cu Argentina de la Mondial: „Adevărul doare, dar trebuie spus”
0
Zlatan Ibrahimovic, la superlativ despre Messi: „Am văzut «dreptul lui Dumnezeu»
0
Lionel Scaloni, „la cald”, după remontada fantastică în fața Angliei: „Tocmai ei ne-au adus victoria astăzi”
0
Lifestyle
„Ati văzut meciul de aseară?!” » Nadia Comăneci, discurs-manifest la evenimentul de azi! Le propune românilor un parteneriat: „Să-i împingem, să-i scoatem din cutie!”
0
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
La 13 ani de la „scandalul Termopanul”, Gabi Tamaș, ajutat de Diana Munteanu, a reconstituit vandalismul soldat cu excluderea din națională
0
Ce ar pierde Marea Britanie dacă 100.000 de români ar pleca mâine. Studiul ...
Libertatea
Nuntă în familia a doi dintre cei mai bogați români. Cine sunt mirii care ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Ce sunt marcajele „dinți de dragon” apărute pe drumurile naționale: Te fac ...
Libertatea
Nici un jurnalist roman nu a scris : webbo si demba ba au pozat in victimele perfecte. Cand e vorba de a te lepada, romanii sunt iudele perfecte.
Fruntasul trioului URC (ca daca scriu invers ma cenzureaza) iar a vazut alt meci. Slinosul asta cand aude de CFR se face si mai slinos.
Vrem, nu vrem, avem tendita sa fim subiectivi. Daca eram noi in locul elvetienilor, ei sa fi marcat dintr-un offside milimetric si apoi noi sa fi primit acel penalty? Firesc ca eram bucurosi, se discuta putin despre greseli, si ne faceam planuri cu cine cadem in *** (ar fi fost GSP plin de articole gen adversare usoare, accesibile, grele etc.). Poate anti-CFR-istii mai ziceau si ei ceva si cam atat. Sa fi avut VAR, eu zic ca nici noi nu aveam gol valabil (uitati-va cum Liverpool a avut un gol anulat cu Everton via VAR pe o chestie mai putin clara decat CFR), si nici ei nu primeau penalty. Daca era anulat golul CFR-ului, ramaneam calare pe ei si cine stie. Analizand meciul, CFR merita sa mearga mai departe, dar ei au avut 2-1 (ma rog, hai un 1-1, caci golul doi nu mai conteaza). E naspa, dar asta e fotbalul. E naspa ca s-a dat penalty pentru ei, era cat pe ce sa fie ratat, normal ca ma bucuram daca nu il dadeau si 99% elvetienii nu marcau, dar s-a pornit de la un gol discutabil, care evident ca ne convinea ca s-a validat, mai ales dupa cum mergeau lucrurile in meci. Arbitrajul a fost cu vaca, si a inceput sa zic un moo timid la golul nostru. P.S. Mai tineti minte cand am batut Olanda cu un gol din offside? Si ei erau calare pe noi, si totul fu bine cand am castigat. Sa fi fost invers, gen nu stiu, San Marino - Romania, si noi calare pe ei si ei sa fi dat gol din offside, iara umpleam GSP cu articole "greseala impardonabila".
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Gsp-ul este al trustului Ringier. Care din ce țară o fi?!
Bine scris, corect articolul. Dar ma intreb, cum s-ar fi scris acest articol, sub ce optica, daca era vorba de "mult iubita" fcsb!?!
Pai atunci de ce nu sunt pe primul loc daca sunt mereu favorizați?. Folosește creierul, e gratis!
Ca vicierea aia de rezultat de la medias dintre gaz metan si ***? Acolo ai scris ceva tristule?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Anul asta chiar deloc favorizati. Inainte sa puneti etichete *** poate va mai informati putin.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pentru CFR e o surpriza sa se ia decizii si impotriva lor, in liga 1 fiind zmei si mereu favorizati
Pentru @Klin Ucserodot.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.