INTERNATIONAL » EUROPA LEAGUE » VITESSE - PETROLUI, MÎINE, 21:00, DIGISPORT 1 ŞI LIVETEXT PE GSP.RO (ÎN TUR 1-1)
Alte știri din fotbal
Csikszereda - Unirea Slobozia, duel de șase puncte pentru salvarea de la retrogradare » Echipele de start
0
Final în etapa #4 din play-out-ul Ligii 2: toate rezultatele și marcatorii
0
Cristi Săpunaru nu înțelege decizia celor de la Rapid: „Cum să aduci un jucător și să nu știi unde să-l pui?”
0
„E unul dintre viitorii mari fotbaliști ai României” » Un nume istoric de la U Cluj pariază pe un jucător și așteaptă titlul: „Tremur la fiecare meci...”
0
Știri din fotbal internațional
Alarmă la PSG! Perlele academiei pot pleca pe bandă rulantă după eșecul din Youth League
0
Gasperini a șocat la conferința de presă a Romei » Antrenorul a plecat în lacrimi și a lovit ușa cu piciorul!
0
Mesajul clar transmis de Nicolo Barella » Cui i-a dedicat căpitanul lui Chivu golul marcat în partida cu Cagliari!
0
Revine Marcus Rashford la Manchester United? Michael Carrick: „La un moment dat va trebui luată o decizie”
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Iranul anunță deschiderea totală a Strâmtorii Ormuz pentru navele ...
Libertatea
Trapperul care înjura România a făcut scandal monstru la Budapesta. Albert ...
Adevărul
Cum a retrogradat-o ginerele lui Mussolini pe Napoli! » Peste nici doi ani, ...
GSP SPECIAL
Căsătoria pe durată determinată, inedita propunere a unei judecătoare. ...
Libertatea
Stiu ca esti tare satisfacut ca nentu" Capra l-a pierdut liber pe Bokila si ca echipa noastra in loc sa se bata la titlu anul asta,o se multumeasca cu un loc caldut,pt a evita retrogradarea!Oare cati bani a dat Capra si cu Crangu,sponsorii astia potenti pe care tu ii pupi in cot???!! Walter da,merita tot respectul pt ce a facut pt noi,dar el s-a retras ,scarbit de marele tau sponsor capra!!!Petrolul merita un patron potent financiar,care sa bage bani,nu un paduche sarac lipit cum e Capra!!!(care se imprumuta la camatari pt a tine echipa pana vin banii de la primarie!)))
Gicu este un jucator bun doar că din când în când mai și rateaza...! Asta este nu toți dau goluri ca Chiricheș care când nu reușește să dea în poarta adversarului dă de ciudă în poarta proprie! Avem și noi șansa noastră, nu știu cât este de mare sau de mică sper doar să nu ne facem de râs! Cât despre contestatari...ce să zic creier de găină! Acum 1 an ne bucuram că nu am retrogradat... au venit sponsorii Capră, Walter,au venit jucători, a venit și cupa și europa league....și acum fură Capră banii clubului! Penibil... concluzia unor : mai bine suntem fericiți că am scăpat de retrogradare!
Si-a dat cu parerea si Crangu,ca doar si el e om...mai bine s-ar duce la balmuc si el si capra!Impostorilor!Furati din banii clubului sa va faceti voi hoteluri de lux!!!!
Din scarita, sau cu poarta goala?
hai Gicule !!! fa un meci mare si da`le peste nas tuturor !!! HAI PETROLUL si Succes tuturor echipelor romanesti... Sa fie JOIA MARE!!! :D
Facem pariu ca galeria Petrolului va domina fondul sonor?
Corect ar fi sa avem un arbitru incorect, care sa greseasca in favoarea noastra!
Gicu Grozav este un fotbalist extraordinar ! Se "lipeste" de gol fara sa joace mai nimic... In 7-8 ani o sa vedeti ce se mai bat pe el Manchester United si Real Madrid. Dar trebuie sa se transfere mai repede undeva, in strainatate. Foarte repede. Astfel, Petrolul va juca, in sfarsit, in 11...
Cu un arbitru correct avem o sansa.Dar ma tem ca n-o sa avem arbitrul pe care il dorim, cum nu l-am avut nici in tur...
daca pui totul pe ...gicu, si nu iese grozav, domnu cozma dimpotriva, vei avea viata grea cu baietii din tribune.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.