Alte știri din fotbal
Asta e lista de atacanți a lui Gigi Becali! » Iată ce transferuri i-a propus AI-ul la FCSB!
0
U Cluj - Croația U19, primul amical al verii pentru „șepcile roșii”: echipa lui Bergodi a încasat două goluri
0
Craiova are astăzi primul amical, el e încă în vacanță: „I s-a spus să nu se prezinte”
0
Universitatea Craiova - FC Stubai, primul „amical” al oltenilor din cantonamentul din Austria
1
Știri din fotbal internațional
Spania - Arabia Saudită, în etapa a doua a grupelor CM 2026 » Echipele de start
1
Cum îl numește Nemzeti pe Istvan Kovacs, după ce românul a arbitrat meciul 1000 la Mondiale
0
Primul asalt: oferta de 90 de milioane de euro a lui Tottenham, respinsă de Newcastle
0
Marcelo Bielsa a criticat regula impusă de FIFA: „Jocul în 4 părți, în loc de două, schimbă conceptul fotbalului”
0
Lifestyle
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Apariție incendiară! Cea mai frumoasă fotbalistă din România a făcut senzație pe plajă
4
După votul masiv pentru Bolojan, liberalii au cerut un lucru clar de la ...
Libertatea
Ce se întâmplă dacă nu plătești o amendă rutieră primită în Bulgaria. ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Guvernul Veștea a devenit Guvernul PSD. Social-democrații vor vota ...
Libertatea
Slujitoareo ai iesit din popesti leordenu ?
in sfarsit se simte in elementul sau geambasu din moment ca vedem doar poze cu cai
Pai zi-ne exact unde e localul asta al tau,ca ne dai o adresa extrem de aproximativa!!!Dar iti zic eu mai precis:localul ala nu exista,ai vorbit si tu ca sa te afli in treaba,sa te dai mare cunoscator vienez!De data asta a avut dreptate Geambasu,la Figlmüller e cel mai mare snitel din Viena.Dar nu inseamna ca e si cel mai bun!Desi...e superb!
Iar pentru autorul articolului,o intrebare:unde ai vazut nene austriecii aia eleganti de pe Kertnerstr.?!?!Acolo isi plimba arabii bogati nevestele si tot centrul e cumparat de rusi(tot din aia bogati si nu in totalitate...rusi!!!).Nu vezi picior de austriac prin zona.Oricum de acolo nu poate cumpara nimic un om ***,care a muncit pentru banii lui!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce a insemnat Rapid,vrei sa spui!Pe vremea lui Krankl!!!E pe locul 7 acum!!!Nu joaca nimic!Eu sunt dinamovist de mic copil,dar ma duc maine la stadion sa tin cu Steaua,ca e echipa noastra romaneasca!Si e de doua ori mai buna,acum,decat prapaditii astia de la Rapid care o duc rau cu banii!Toti banii in Austria,se baga in Salzburg,caci numai ala de vinde porcaria aia de Red Bull poate tine pasul cu nebunia la care s-a ajuns cu preturile jucatorilor!
Si FCSBul cum e? II vad in fiecare saptamana la TV si adorm la jocul lor. Forza Rapid!
Is slabi. Ii ad în fiecare săptămână la TV. Nu-ți fa iluzii, tot seara trista la cantina și popota. Un clasic.
Plimba ursu, argat
Vienna este minunata, te copleseste, la fel si Rapid. Habar n-aveti voi ce inseamna Rapid, o sa aflati maine.
Nu stie germana, asa ca se tine dupa turisti.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.