Alte știri din fotbal
Olanda a scris istorie după ce a spulberat Suedia » A bătut recordul Braziliei lui Pele, dar există un paradox
0
A jucat 6 meciuri în sezonul trecut din Superliga și pleacă în Belgia
0
Ultimele informații de la FCSB: „Luni îi facem ofertă” + „El e «bombă»”
2
MM Stoica, detalii din interior despre transferul ratat de FCSB: „Toate cele 3 opinii au coincis”
4
Știri din fotbal internațional
Final incredibil în Germania - Coasta de Fildeș » Gol DECISIV în minutul 90+4!
6
Reporterii Gazetei au dat nas în nas cu celebra Larissa Riquelme la San Francisco » Mai numeroși, turcii au fost dominați de suporterii din Paraguay
0
Titularul Spaniei nu-i ia de sus pe saudiți: „Chiar dacă nu sunt cunoscuți în Europa”
0
Drama internaționalului portughez: „Credeam că nu o să mai pot merge”
0
Lifestyle
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
5
Apariție incendiară! Cea mai frumoasă fotbalistă din România a făcut senzație pe plajă
4
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
1
Novak Djokovic, întâlnire neașteptată cu una dintre cele mai în vogă artiste: „Ce mică e lumea!”
3
Nicușor Dan spune câtă răbdare mai are cu Adrian Veștea pentru a obține ...
Libertatea
Despăgubiri pentru Autostrada A8. Un fost primar primește 1,1 milioane lei ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Masacrul de la Mers-el-Kébir. Decizia brutală a lui Winston Churchill de a ...
Libertatea
Sa vezi paradoxuri la dinamovisti. Cunosc un antrenor care dupa un Steaua - Dinamo 5-2 spunea ca daca nu erau minutele in care Steaua a marcat... Plus ca invoca ghinionul in Europa desi ei nu trec aproape de nimeni, indiferent de numele adversarului. Iar cand elimina in preliminariile EL pe Liberec (!!!) scot DVD cu performanta. Acolo paradoxuri!
Se stie ca portughezii mananca o groaza de leguminoase: fasole, bob, naut, mazare, asa ca nu-i de mirare ca sunt niste vanturi grozave acolo!
Stelistii sunt fapturi paradoxale: imi amintesc de un Stiinta - Steaua 5-2 dupa care un stelist zicea: mie mi-a placut cum a jucat Steaua. Steaua n-a jucat rau ieri si cu un Keseru inspirat (de ce a jucat el aproape un deceniu in liga II-a, fie si franceza?) meciul putea fi castigat. Dar a-l invoca pe Mr. Football? Eu cred ca macane!
Buna ziua.Misiunea "comandantului" unitatii de pe Bvd Ghencea se va dovedi extrem de dificila iar imposibilul realizabil, tine de o sumedenie de factori externi insumati unui mars triumfal al campionilor ..;-)
Eu m-am referit la Tanase strict la meciul de aseara ca a fost bunicel spre bun. La modul general impartasesc ideea ca Tanase e petarda :))))))
am scapat pe penibilul catel stoican si am dat de penibila oitza galca :)
Degeaba toti orbetii comenteaza si se bucura. Degeaba aduc tot felul de invective (99% pe nemerit) Stelei si jocului de aseara! Nici nu ma intereseaza... in loc sa-si vada de lanternele rosii care-i bantuie sau de falimentul care-i macina, ei abereaza, ranzand ca prostii de un insucces de-al Stelei! Meciul de aseara m-a facut sa fiu mandru ca sunt stelist si, paradoxal, este primul meci de ani buni care mi-a placut la nebunie (excluzand caricatura aia de gol). A fost un meci de pomina, meci in urma caruia iti vine fie sa-l iubesti neconditionat, fie sa-l urasti la fel de neconditionat: dl. FOTBAL!
Are dreptate omul ala.
RUSINEA ROMANIEI 1948, va participa in UEFA deabia in sezonul 2019-2020. *********** Lazar o sa aiba 30 de ani impliniti la ora aceea si va avea ocazia sa joace primul lui meci in turul preliminar UEFA. ********* la ce coeficient va avea Rusinea in 2020, va juca o căruță de tururi preliminare. _________ Dar voi sunteți obișnuiți cu eliminări an de an din faza preliminara, niciun club romanesc nu detine atatea eliminari rusinoase in faza preliminara UEFA.
Noi toti cainii ne uscam chilotii pe crucea maicii tale, aia care era posta pe centura bucurestilor pe vremea octogenarului.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.