Alte știri din fotbal
Din Premier League în Superliga! A semnat contractul pe doi ani și a fost prezentat
0
Gigi Becali, l-ai auzit?! » Marius Baciu vrea obligatoriu transferul atacantului la FCSB în această vară
0
Cine a încurcat paharele? Gabi Tamaș, prezentat oficial pentru a doua oară de aceeași echipă, în decurs de două luni!
2
Anchetat pentru meciuri trucate, Djokovic zburdă în amicale: victorie pentru CFR Cluj, la final de cantonament
0
Știri din fotbal internațional
A jucat cu gheata tăiată în Portugalia - Spania: explicația detaliului bizar
0
Singurul fan care refuză să vâslească în tribuna Norvegiei: „Toată chestia asta e furată”
1
Iubita lui Yamal, mesaj viral înainte de Spania - Belgia » Vrea să vadă un alt bărbat pe gazon, nu pe starul Barcelonei: „Fă tot ce poți! Auzi? Absolut totul”
0
„A fost henț, unii dintre jucătorii noștri s-au oprit” » Selecționerul Marocului acuză arbitrajul după eliminarea de la Mondial
5
Lifestyle
Eliminat de la Mondial, dar consolat de iubită în Italia » Starul lui Tottenham s-a relaxat înaintea noului sezon
0
Iubita lui Yamal, mesaj viral înainte de Spania - Belgia » Vrea să vadă un alt bărbat pe gazon, nu pe starul Barcelonei: „Fă tot ce poți! Auzi? Absolut totul”
0
Andreea Bălan și Victor Cornea au dat nas în nas cu Novak Djokovic la Wimbledon: „Cel mai...”
2
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
Radu Miruță, sesiune foto îmbrăcat în marinar pe corveta „Contraamiral ...
Libertatea
De la contesa-programatoare la „mama Wi-Fi”. Femeile care au schimbat lumea ...
Adevărul
Se împlinesc 20 de ani de la Mondialul Italiei » 3 povești neștiute din ...
GSP SPECIAL
Șoferii rămân fără permis pentru amenzile neplătite: o zi de suspendare ...
Libertatea
stelistii astia sunt vai steaua lor bahh voi spuneti bancuri cu 3 boab mahh?!?!..pai Rapidul a jucat superb trebuia sa castige in mod normal la Varsovia si la scor dar asta e forbalul au dat doar un gol din 6 si cu un om in minus si cu un copil in poarta..mai bine va vedeti de hi5 ul vostru administrat de iahabibiHaifa :))
analfabetule, mai intai invata sa scrii, nu cred ca ai trecut prea des pe la scoala. si nu mai vorbi de rapid, in situatia in care dinamo nici nu stie ce inseamna europa. hai marsh...
Din doua motive, Catain Popescu se dovedeste a fi unul dintre cei mai slabi "GESEPISTI". Unul ar fi patul ca, pur si simplu, asa e el, si al doilea ar fi faptul ca, nu stim de ce!, semneaza articolele scrise. Iata si un nou argument: "Ploaie de cartonaşe pentru Alexe în ultimii ani"! Despre care Alexe este vorba?
cred ca Draghia asta e bwlangiu,avea un mers de parca tinea vibratoru in anus....SA plece in puula mea cu Sburlea si Cassio ca Rapidul nu e un club oarecare...handicapatii trbuiau sa profite de sansa si sa dea totul pe teren...Trist mai ales ca polonezii nu au jucat nimic fata de noi trebuiau calariti cum i-a luat Maccabi pe Steaua in Israel!Lucescule ai o bila neagra de la mine!
DACA PARINTII TAI CEI RETARZI STIAU DE METODELE CONTRACEPTIVE ALE VREMII,ACUM ECHIPA stoaia AVEA UN RETARD IN MINUS!PACAT.
ba ciobanilor si spurcatilor steaua a luat-o cu 5-0 si 5-1 asa ca give me ten e mai bine si cainilor voi cand se joaca in europa voi dati o laba si va uitati la tv pe cand rapidul si vasluiul joaca respect VASLUI si MUIE STEAUA SI DINAMO !!!!!!!
N-am fost atent, cu cine a jucat dinamo ieri?
Taci omule din gura, ca nici Steaua nu joaca extraordinar. Mai aveam putin si dupa meciul de la Haifa, in bancul tau, Smartul ar fi fost inlocuit de autobuz.
Ia uite cine s a trezit sa vorbeasca =))))) ... pai mie mi ar fi rusine daca as fi in locul tau cu echipa ta de guma care e si ea buna in campionat .... si in europa e spaima tuturor =))) ... hai la gara. cand o sa ajungeti si voi intr o grupa europeana oricare ar fi ea mai povestim pana atunci gura mica.
ce va tot ambalati atata ...cu stiaua pacii ... au avut si ei noroc o data si gata toata lumea e in al 9-lea cer .....deocamdata e tot pe locul 3...daca inainte sansele au fost foarte mici de calificare acuma au ramas mici ...asa ca nu va entuziasmati degeaba ...si stiaua va ramane acasa la fel ca si Rapidul .. nu e nici o problema ...le mai ramane o singur obiectiv ... cupa ............... PACII.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.