Alte știri din fotbal
Fede Valverde, explicații halucinante după conflictul cu Tchouameni, în urma căruia a fost spitalizat: „Astăzi am avut din nou un conflict. În timpul discuției...”
0
Conducătorul din Superligă, mesaj ferm după interesul lui Dinamo: „Nu vom intra în licitații”
0
Scene incredibile în centrul Clujului! Doi suporteri au intrat mascați într-un local și au atacat rivalii din oraș
0
Cutremur la echipa din play-out! Antrenorul este nemulțumit și vrea să plece: „Cred că e de ajuns. Am avut o primă discuție”
0
Știri din fotbal internațional
Manșa retur din semifinalele Conference League » Andrei Rațiu este în finală
0
Imagini senzaționale! Prințul William a „explodat” după golul din duelul european dintre două echipe din Premier League
0
Freiburg - Aston Villa este finala Europa League » Ce UMILINȚĂ în duelul englez!
0
Lovitură pentru Real Madrid: ratează El Clasico, după bătaia din vestiar
0
Lifestyle
Raluca i-a dat vestea, imediat după promovarea Corvinului în Superliga
1
Pe drum spre marele meci, s-a dezbrăcat și s-a pozat în toaleta avionului: „Regina se întoarce!”
2
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
8
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
13
Regulile pentru voucherele de vacanță în 2026: salariații nu trebuie să mai ...
Libertatea
Lideri religioși avertizați să „se pregătească” pentru dezvăluiri despre ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Doi români, profesori de matematică, și-au depus candidatura pentru ...
Libertatea
CSU Craiova nu are aparatori de calitate de la infintare. Au dat o gramada de bani aiurea pe Ivan care este praf.
Nu Bergodi este de vina,nici echipa olteana.De vina este arbitrul, fiindca a fost corect.Trebuia sa arbitreze Radu Petrescu(arbitu de curte al oltenilor)...scorul ar fi fost invers.
Eu nu adaug nimic dea valma, daca Steaua s-a calificat si in 2017 , si in 2016, si in 2014, si in 2012, si in 2011 si asta DOAR in ultimii 10 ani cu ce sunt eu de vina ??? :)))))) Nu uit ca CFR a facut 10 puncte in 2012 in CL, asa cum nu uit nici ca CFR in 2010 a luat locul 4 adica ultimul cu 4 puncte in SASE MECIURI, a luat 7 goluri de la Bayern, a batut doar pe Basel si 1 egal cu Roma in rest infrangeri pe linie :))) Cum nu uit ca CFR in 2008, locul 4 adica ultimul cu 4 puncte in SASE MECIURI :))) Cat despre cate goluri a luat Steaua de la marile puteri ale Europei, este neinteresant, pentru ca am luat golurile DUPA calificarile in Europa, 14 la numar, pe cand CFR ( aka RUSHINEA EUROPEANA ) a luat 5 goluri de la Dudelange fara sa se califice undeva :)) Ma rog, s-a calificat in Top 3 Rushinica, alaturi de meciurile pierdute cu Famagusta si Malmo si Astana si Zagreb si Slavia :)))
E o neintelegere la mijloc ,craiova a primit 2 goluri de la marea echipa din Georgia in locul obisnuitelor 2 penaltiuri
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mihaita Plesan nu a jucat nicio secunda pentru echipa patronata de domnul Mihai Rotaru. A jucat pt echipa patronata de domnul Mititelu Adrian
Baiete, vad ca adaugi acolo 2011, 2012 de-a valma. Poate uiti, dar in 2012 CFR-ul aduna 10 puncte in grupele Champions League. Ups, asta ti-a scapat. Vad ca te lauzi cu performante de pe ultimul deceniu, dar nu mai noi de 4 ani. Iar daca tot ai coborat pana in 2011, hai sa-ti arat niste "performante" europene: 2012, grupe Europa League: FCSB - Stuttgart 1-5 2013, grupe Champions League: FCSB - Chelsea 0-4 2016, preliminarii Champions League: FCSB - Manchester City 0-5 2017, preliminarii Champions League: FCSB - Sporting Lisabona 1-5 2018, șaisprezecimi Europa League, Lazio - FCSB 5-1. Hai, spor la gagait acolo, cu falimentarul vostru Gigi. Daca pierde familia Firea puterea in Bucuresti-Voluntari, dispare FCSB-ul vostru de tot.
Emil Sandoi in 20.07.2020:„Nu văd un punct slab la Craiova. Toată lumea critica fundașii centrali ai echipei, dar vă spun un lucru. Îl cunosc foarte bine pe Acka, eu am recomandat să fie luat de la FC U la CS U. Am spus de fiecare dată că posibil să fie cel mai bun fundaș central din campionatul nostru". Nu e tare? Cu siguranta ca exista si alti specialisti care au ochiul format si ii recomanda jucatori lui rotaru pentru ca pe partea de recomandat antrenori este specialist cartu, cu marea lui gaselnita, bergodi.
"Singurii care au miscat in Europa au fost CFR" ??? Imi pare rau sa te contrazic, dar cifrele spun altceva, CFR este RUSHINEA EUROPEI, in ultimii 10 ani are 1 (UNA) singura calificare in Europa League , aia din 2019 !!! Pe cand STEAUA are 5 calificari in Europa League in ultimii 10 ani : in 2017 , in 2016, in 2014, in 2012, in 2011. Hai sa fim totusi obiectivi.
Foarte corecte observatiile. As aduga si eu una: Andrei Ivan. Eu nu inteleg cum acest pseudo-atlet, atlet pentru ca intr-adevar are viteza si pseudo pentru ca nu alearga corect, a putut fi vandut pe bani buni. Si inca de 2 ori. Acestui copil ii lipsete ABC-ul fotbalului, lovirea corecta a balonului. Eu l-as tine 2 ore dupa fiecare antrenament sa exerseze suturile la poarta pentru ca modul in care suteaza acum nu-i de parte de suturile unui copil de 5 ani si ala netalentat...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.