Alte știri din fotbal
Notele GSP, după Slovacia - România! 5 corigenți la Bratislava și singura surpriză plăcută
0
Răzvan Marin anunță imediat după Slovacia - România: „Este pe lista domnului preşedinte”
0
MM Stoica prevede un dezastru la echipa națională: „Mă tem că va fi tragic”
0
Andrei Rațiu, dezamăgit după înfrângerea din Slovacia: „Iar ne-am făcut de râs”
0
Știri din fotbal internațional
DRAMATISM fără margini în cele 4 baraje pentru CM 2026! Italia, un nou DEZASTRU
6
Știm grupele și programul complet de la Campionatul Mondial 2026 » Ultimele două necunoscute, în această noapte
0
Povestea Campionatului Mondial! A terminat preliminariile pe ultimul loc, fără victorie, dar s-a calificat la turneul final
0
Turcia o învinge pe Kosovo și se califică la Campionatul Mondial după o pauză de 24 de ani
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
AUR cere câte 300 de lei de la membrii care vor sa candideze pentru o ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
Păcat că nu sunt frați și cu românii care trăiesc acolo și nu prea au drepturi .
„Deli”(***)-trecut și in limba româna(deliu),cu același ințeles-vine din limba turca!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sarbul e prieten cu romanul DOAR daca are nevoie !
Romanul are trei frati dar fecesebistul cu intindere are trei frati si o sora, Mari Jana din Belgrad.
Pai nu stiu, din tonul admirativ al autorului, se pare ca-si doreste si dansul asa ceva: saracie, moarte, distrugere, dezmembrare a tarii. Doar ca sa se simta el "barbat dur". Titi duru.
Fără să putem înțelege răni adânci acolo, între acele popoare (mergând până la al doilea război modial, sau și mai demult), totuși mi se pare că e vorbim aici de atitudini care nu își mai au locul în zilele noastre. Mă uit nu mai departe de echipele lui "U" Cluj, și fotbal și baschet, și tot timpul când au fost colegi ex yugoslavi, era opusul a ce se descrie aici: cei mai bun camarazi și prieteni, nu conta că unul era croat, altul bosniac sau sârb.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.