INTERNATIONAL » EUROPA LEAGUE » STEAUA - TWENTE, JOI, 16 FEBRUARIE, ORA 22.05, ÎN DIRECT PE PROTV ŞI LIVETEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
6
Incredibil! Galeriile cluburilor din Superliga își vor susține favoriții din aceeași peluză la meciul direct: „Nu contează scorul, e sărbătoarea prieteniei”
1
Rapid a anunțat transferul din Serie A: „Bine ai venit, Chec!”
2
CFR Cluj, parteneriat cu clubul din liga secundă! Va ceda 5 jucători în acest sezon
0
Știri din fotbal internațional
Probleme la Inter cu ultima achiziție a lui Cristi Chivu » Nu s-a antrenat și nici n-ar primi drept de joc cu Monza!
0
Afacerea mai puțin știută a lui Radu Drăgușin: „Este proiectul în care am investit”
0
Surpriză! Cine transmite la TV Universitatea Craiova - Ararat-Armenia, turul din play-off-ul Europa League
0
Italienii au aflat o nouă problemă a lui Cristi Chivu: „Are prea mulți jucători ofensivi!” » Cine ar mai putea pleca
0
Lifestyle
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
6
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
1
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Consiliul Concurenței analizează scumpirea carburanților, după ce scăderea ...
Libertatea
Un bărbat din Vaslui și-a ținut tatăl mort în fotoliu, săptămâni întregi, ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Parcarea terminalului Sosiri de la Aeroportul Otopeni se închide până anul ...
Libertatea
://signup.wazzub.info/?lrRef=5ecbdfe9 intrati sa faceti lovele!!!
am spus altceva? esti patologic,irecuperabil
Q.E.D. -roaga pe cineva din afara gastii sa-ti traduca !
ceva interesant !!! ://signup.wazzub.info/?lrRef=4ede1794
Ce titlu de cac..pardon GSP. Dodel trebuie sa fie atent?! Eu cred ca cei care fac tactica respectiv antrenorul principal si cel secund trebuie sa fie atenti si sa transmita instructiuni clare jucatorilor. Ce va mai place sa aruncati cu ca.. GSP in stanga si-n dreapta. Se vede ca nu aveti meciuri si blaturi de comentat si va plictisiti in redactie.
Apare un nou co ncurent ptr google "WAZZUB". MERGI PE WWW.WAZZUB.PRO sau www.apad.ro si te poti inscrie GRATIS. VEI CASTIGA BANI. Nu ai nimic de pierdut. Nu trebuie sa platesti nimic.Tot ce ai nevoie este o adresa de e mail. Incearca si tu. Google castiga miliarde de dolari anual din reclama fara sa imparta nimic cu noi.Insa din 9 aprilie 2012, noul motor de cautare Wazzub va oferi 50% din profituri utilizatorilor! Pentru aceasta trebuie doar sa va inregistrati gratis. Daca veti invita si alte persoane castigul dvs. va spori pe masura. Inscrierile se fac doar pana pe 9 aprilie 2012.inscrieri la ://signup.wazzub.info/?lrRef=cfa0744b
adevärul cä ai ajuns mai räu ca Moflea la ce frustrare ai in tine .
e imperator,omul cu 1000 de fetze
Nu am inteles nimic , exprimä-te mai coerent dacä vrei sä te inteleagä si altii , in primul rând , care 10.000.000 fraiere ?
iar tu te ridici la nivelul lui,rural,patologic(bolnav)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.