Alte știri din fotbal
Prima ofertă primită de Ciprian Deac, exclus din lot de Daniel Pancu: „Îți garantăm postul!”
0
A vrut să plece de la CFR Cluj, dar a fost blocat pe aeroport
0
Florin Tănase, oprit să iasă la antrenamentul de azi » Ce se întâmplă cu „decarul” lui FCSB
0
Revenire miraculoasă la antrenamentele lui FCSB! Cum arată genunchiul lui Mihai Popescu, după accidentarea gravă și operație
0
Știri din fotbal internațional
Dan Șucu încearcă un transfer tare: internațional argentinian cu 105 meciuri în Serie A
0
Calvar fără sfârșit. Ter Stegen s-a accidentat din nou! » Portarul Barcelonei a plecat în cârje din Arabia Saudită
0
Barcelona - Athletic Bilbao » Duel în semifinala Supercupei Spaniei
0
Insistă pentru jucătorul lui Cristi Chivu » Turcii anunță deja un acord cu Inter, dar Fabrizio Romano închide orice speculație
0
Pancu i-a lăsat acasă!
Ratează primele meciuri din 2026
Amorim, dat afară
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
Lifestyle
Moștenitoarea imperiului Lamborghini a provocat controverse în Italia: „Ce faci, le dai peste nas?”
1
Femeia care l-ar fi refuzat pe Cristiano Ronaldo, apariție ireală de Anul Nou » Au rămas fără cuvinte când au văzut ținuta
2
Clipul viral cu Novak Djokovic și o influenceriță superbă a încins internetul » Sârbul s-a furișat în spatele ei și a învățat-o cum se face
0
Natalia Mateuț, apariție incendiară într-o destinație exotică: „Cel mai bun loc de pe Pământ”
16
Exemplul de curaj al tânărului mutilat de un incendiu în copilărie. „Nu mă ...
Libertatea
Folosirea armatei pentru a prelua Groenlanda este „întotdeauna o opțiune”, ...
Adevărul
Ana Ularu și ce ar fi făcut dacă n-ar fi fost actriță: „Sportul mi-a dat ...
GSP SPECIAL
Fost lider mafiot, căutat de poliție în Italia, sfidează din România: „Fac ...
Libertatea
a jucat si rapid cu psg,dar in sezonul 2006-2007 parca,nu retin.meciul de care pomeneste gsp,a fost unul de infarct,am revenit de la 1-2.a fost un meci minunat,jucam un fotbal fantastic pe vremea aceea.
sa se califice si acum, numai conteaza cum.
Desteptii astia ca SINGVASI cunosc si fotbal, de vin pe aici sa comenteze tampenii legate de sporturile pe care nu le cunosc?
13.08.1997 Steaua-Paris St. Germain 3-2 (3-0 la masa verde) 27.08.1997 Paris St. Germain-Steaua 5-0 La mizeria din Giulesti, cand au stins lumina ca sa nu ia bataie, cred ca rezultatul omologat a fost cel de pe teren, daca nu ma inseala memoria. Oricum nu vad sa fi avut vreodata Rapidul echipa capabila sa le dea trei pe teren francezilor.
am rezolvat..
am o intrebare...cum iti adaugi echipa favorita in dreapta?
Din cate stiu, dubla cu PSG a jucat-o Rapid...a fost 3-0 la "masa verde" pt PSG cand s-a stins nocturna in Giulesti si au luat bataie cu 5-0 la PSG acasa...va rog sa va mai informati inainte de a scrie un articol!
Vladutz, imi dau lacrimile.
Tineti minte toti: 10 ani de cand Steaua a trecut de toate echipele mai slab cotate!!! De-asta este cea mai buna echipa din Romania, nu pt numarul de campionate ci pentru cum se comporta in Europa!!! PS: Ce atmosfera fabuloasa a fost la meciul din 2004 cu TSKA Sofia din Ghencea.... stadion arhiplin, vreo 5000 de bulgari, ca fiind galeriile infratite i-am primit pe toti care au vrut sa vina!!! Nu a mai vazut Ghencea de atunci asa ceva.... iar Steaua....doar pe Lia Manoliu in campania lui Olaroiu din UEFA.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.