Alte știri din fotbal
Ce înseamnă plecarea lui Mihai Nădăban de la Dinamo: efect de domino!
0
Devis Epassy, tot mai aproape de plecarea de la Dinamo
0
Talentul uitat al României a numit cei mai buni 6 executanți de lovituri libere din istoria fotbalului românesc: „El pe primul loc” » Cum l-a ratat Dinamo
0
Sabău transferă din Franța! Farul s-a înțeles cu un mijlocaș format la Marseille și Nice
1
Știri din fotbal internațional
Qatar - Elveția » Akanji și Xhaka înfruntă cea mai slabă echipă de la Campionatul Mondial. Echipele de start
1
Dincolo de mitul favelei: 4 fotbaliști din lotul Braziliei care au avut o copilărie îndestulată și au ales totuși calea sacrificiului pe gazon
1
Naționala de la Mondial a investit în ochelari speciali pentru portari
0
Amicul din Superliga al lui Ancelotti este curios să vadă Brazilia la lucru: „Mingicari cu pragmatismul lui Carleto”
0
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
Acordul SUA-Iran va fi semnat duminică și Strâmtoarea Ormuz va fi deschisă ...
Libertatea
Istoria fascinantă a fotbalului. De la lupte violente pe maidane, la un ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
PAI CARE E TREBA CU OLTENII!!!! cine i-a blestemat si de ce??!!!! poate oltenii i-au blestemat pe dinamovisti pt. toate furaciunile si pt. echipa furata de Netoiu!!!!!
LA CAT AU FURAT IN VIATA LOR ALTE ECHIPE ESTE NORMAL ASTA
Asta in poza numara cate echipe trebuie sa 'buseasca' in campionat ca sa prinda si Dinamo macar un loc de EL in urmatorii doi ani, nu de alta dar in campionatul viitor sunt sanse foarte mari sa avem doar 4 echipe in cupele europene A incercat sa distruga Rapid dar nu i-a mers, aceasta a reusit dupa doi ani de pauza sa se califice in cupele europene si sa-si faca o echipa solida. Nu mai zic de faptul ca au aparut si echipe ca Otelul si Gaz Metan pe langa Rapid, Steaua, FC Vaslui si CFR Cluj.
nu formatia e blestemata, ci tradatorul de borcea e blestemat!! asta ne-a terminat echipa tocand-o marunt marunt, an de an!
repet, aici era vb de fotbal. nu de autostrade si alte chestii. dar ma rog. aici unde sunt eu au asfaltat drumul principal care taie orasul in 2 zile. in romania dureaza o vara intreaga si dupa o saptamana constati ca nu au facut treaba buna. dar asta e alta poveste. deci cu alte cuvinte maine o sa vad declaratii cum ca: bine ca ati scapat de griji si ca ve'ti incerca sa treceti cat mai repede peste acest moment si sa va concentrati pentru castigarea campionatului. sau varianta "tzaranoiului" : lasati'ne sa ne pregatim sa batem stoaia, daca batem stoaia avem obiectivele indeplinite.
Ba nu stiu cum e in germania, italia, spania dar in anglia stiu foarte bine . Pe Londonez il intereseaza pe primul loc Premier League iar pe locul 2 tot Premier League iar pe trei liga secunda de acolo abia apoi Champions League . Mai intii sa terminam autostrada Arad - Constanta si dupa aia sa visam ce si cum ca alte stadioane in afara de Bucuresti si Cluj nu o sa mai visam multa vreme de acum incolo si cu 2 stadioane nu ne ajuta nici DUMNEZEU !
Mai omule Bucurestiul are 3 echipe mari si una mica ca progresul nu mai exista din pacate. Pe Bucurestenii care sunt stelisti chiar nu-i inteleg de ce se bucura ca dinamo moare pe zi ce trece . Pe aia din Provincii ii inteleg ca ei tin cu Steaua si probabil echipa din zona dar e Bucuresteni chiar nu-i inteleg deloc . Cit despre actionari asta e nu o sa scapam de ei niciodata pentru ca lui Badea ii place sa i se spuna Domnul Presedinte !
multe javre pe aici... miau miau
ce de oi mirositoare pe aici,au inceput sa behaie.
"Pe cine crezi ca a interesat pe plaja din Mallorca ca Gazul a invins Viena..." Si ce e Mallorca? Centrul universului? Uite ca ii intereseaza pe cei din Viena si poate cei din Austria ca sau calificat. Da sant de acord ca Liga Campionilor are mai mare importanta dar ca sa spui ca Europa League nu inseamna nimic ca competitie e complet deplasat... Tottenham, Atletico Madrid, PSV, Schalke, PSG, etc. sant echipe din Europa League dar care ar putea foarte bine sa fie si in UCL si sa faca o figura frumoasa (vezi ex. Tottenham anul trecut)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.