Alte știri din fotbal
CFR Cluj - U Cluj, derby la cote maxime în lupta la titlu! Echipele de start
3
Marius Croitoru, după Botoșani - Oțelul 1-1: „Cel mai slab de când sunt eu!”
1
Cine arbitrează Dinamo - Rapid, derby-ul etapei #6 din play-off
0
„E din ce în ce mai aproape” » Drona prăbușită la Galați l-a speriat și pe fostul lider al vestiarului
0
Știri din fotbal internațional
Gest antologic! Cum a ajuns magazionera Carla eroina unei scenografii memorabile în prima ligă
0
Barcelona se desprinde decisiv în La Liga! Victorie cu Getafe și avantaj de 11 puncte față de Real Madrid
0
Un gol în prelungiri a readus-o pe Tottenham pe loc retrogradabil! + „Boxerul” Radu Drăgușin
0
Arsenal - Newcastle » Căzuți pe 2, „tunarii” sunt obligați să câștige. Echipele de start
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Scandal între Italia și Elveția: Roma refuză să plătească spitalizarea ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un bărbat din Galați a filmat exploziile atacului din Ucraina: „Motorul s-a ...
Libertatea
fanii sunt f f f violenti!mai rau decat cei de la ferencvaros!tin minte ca in 1998 la meciul ungaria-romania ne au terorizat!si s-au batut si cu politia si intre ei! va fi meci tare,insa nu am curajul sa merg la meci la budapesta....
Cat de b.ou trebuie sa fi sa scrii Upjest in loc de Ujpest peste tot? Un pic de istorie pt b.oul de jurnalist: Acel Pest vine de la Pesta care impreuna cu Buda inseamna Budapesta, iar Uj inseamna nou.
Cat de trebuie sa fi sa scrii Upjest in loc de Ujpest peste tot? Un pic de istorie pt b.oul de jurnalist: Acel Pest vine de la Pesta care impreuna cu Buda inseamna Budapesta, iar Uj inseamna nou.
Ca de obicei cand jucam cu ungurii EI SE VOR MOBILIZA LA MAXIM PENTRU A-I ELIMINA PE..." TIGANII ROMANI ", pe cand noi, doar ne vom dori victiria, sau mai stiu eu ce strategii, bla, bla, bla, si iarasi NE VOR RADE UNGURII IN NAS !!! P.S. : Sa dea Domnul sa nu am dreptate, dar....ungurii mananca jar cand e vorba sa-i bata pe romani !!!!!!!
in ungaria vor merge mai mult de 500 de stelisti ca steaua e iubita in ardeal si din cj la budapesta e drum de 4 ore din oradea 2 arad tot cam 2 deci se merge .. la bucuresti nu ma pronunt
Asa este, e ceva comun, dar de la noi doar Steaua a reusit lucruri "comune", pe ceilalti ii lasam sa se mai pregateasca.
mai du-te dreaku'de frustrat daca nu-ti place ca se vorbeste de STEAUA nu te mai uita prapaditule!!!!!!!!!
Nu este deloc un fel de Dinamo Ujpest, pentru simplu motiv ca e infiintata in 1885,iar Dinamo in 1954.Dinamo este o creatie a regimului,iar Ujpest a fost confiscata de regim fiind o echipa mare si inainte de razboi.
Upjest va elimina Steaua.Sunt curios daca ungurii stiu sa pronunte numele acestei echipe de ratati si infractori.Numai Steaua la Tv,mai lasati-ne cu echipa asta de drogati,va plateste Becali.Ieri Becali a vb la Sport.ro doua ore,e rusine.Promovati infractori la tv.S faca GSP ceva pe aceasta tema va rog.
eu nu as fii asa sigura pe victoria Stelei..tre sa si joci..nu..? sa nu ne vedem asa usor invingatori..!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.