Alte știri din fotbal
„Carisma asta...” » E convins despre jucătorul lui U Cluj: „Domină, cel mai bun din România!”
0
Pas în spate pentru Costel Gâlcă în lupta la titlu?! » „Normal că nu putem câștiga așa”
0
Alex Dobre, după ce Nistor a vorbit despre salariile de la Rapid: „Asta îi transmit”
1
Răzvan Lucescu a aterizat de urgență la București » Mesajul transmis direct de pe aeroport
3
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu a mai făcut un pas spre titlu și nu se ascunde: „Cu toții suntem vinovați de ceea ce se întâmplă”
0
Jurnaliștii din Italia, la picioarele lui Cristi Chivu: „Merită aplauze pentru asta” » Ce notă a primit antrenorul român
0
Ultima semifinalistă din Cupa Angliei, decisă la penalty-uri » Meciurile din careul de ași
0
Inter A UMILIT-O pe AS Roma în derby-ul din Serie A » Chivu mai face un pas mare spre titlu!
4
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
17
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Un grădinar a plantat semințele unei roșii dintr-un burger de la McDonald’s ...
Libertatea
Cum l-au extras comandourile SEAL pe pilotul american rănit în Iran, de la ...
Adevărul
George Copos, piruete cu restaurantul „Panoramic” din Brașov: „De 20 de ...
GSP SPECIAL
Boala pe care autoritățile de la Moscova vor să o țină ascunsă și care face ...
Libertatea
Ia uite frate, Dinamo nu joaca nici macar in Cupa de vara a Bucurestiului !!!Ia uite frate , Euro Steaua a facut 6 puncte in Europa Lique si a fost la un pas sa o elimine pe Villareal ! Ia uite frate, Euro Steaua a incasat bani frumosi din Europa, Dinamo a incasat ce atarna !!!
Pt voi nu au inventat ăstia un loc încă ... locul 4 din 4 .. voi locul 5000 din 5000 ..cine a auzit de voi .. ? Noroc cu steaua ca a ridicat nivelul de fotbal în liga 1 .. ăsta e .. ăsta nu e anul nostru .. dar la PERFORMANTE tot steaua e prezentă ... BTW .. va place champions league ul nostru din vitrina ?buahahaha
Filmul lui Reghe s-a rupt dupa acel 0-5 cu Manchester City... I-a scos Guardiola antrenoratul din cap iar acum antreneaza doar din amintirile vremii lui Neubert.
nu mai dorim stiri despre steaua, va rugam dati si despre voluntari, asa, poli tm si viitorul. ASTRA MERITA toate laudele si tot interesul presei. FCSB nu merita laudata si nu mai trebuie bagata atata in seama!!! Acum sa mai vorbim si de Astra, Gaz Metan, CFR, si de Viitorul!!
Ia uite frate, Euro Steaua e pe ultimul loc:))))))))))
Nașpa clasament.... Și Reghe are cea mai mare vina cu experimentele lui...Nu înțeleg de ce tot insista cu Popa vârf...ca se vede ca nu merge treaba așa
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.