Comentarii (7)
alex_cainele
alex_cainele  •  19 Septembrie 2012, 09:40

Bun, daca e sa ne luam dupa statistica se vor da maxim 2 goluri. Sa stiu ce sa pariez :)

supereduardo10
supereduardo10  •  19 Septembrie 2012, 08:31

De 10 ani nu au mai batut acasa steaua pe Rapid, si de 7 in campionat, plus ca Rapid a mai jucat si ea in europa, deci argumentele tale sunt niste gogonami sa puna botul aplaudacii STEAUA este o echipa prea slaba pentru Rapid...matematica nu minte 7 ani fara infrangere 10 in deplasare, scoruri gen 5-1 sau 3-0 Clasare in campionat? Blaturi ordinare gen bunica sau cunoscutele valize. Europa? Steaua a ajuns in sferturi stand cu cr in poarta 3 reprize, o eliminare intamplatoare a marelui Rapid care ar fi ajuns in finala, si nu sunt vorbe o spun rezultatele STEAUA eliminare umilitoare cu Rosemborg si Borow 2 echipe slabe in antiteza rapidistii au eliminat echipe precum Fyrenord sau Hamburg.

supereduardo10  •  19 Septembrie 2012, 08:19
Postat de drughi009 pe 19 Septembrie 2012, 01:24

nu i-a batut acasa , da i-a bubuit in ghiulesti de atatea ori plus egalurile cu noroc chior marca rapid , in cupa i-a ars acum 2 ani in sferturichiar la ei , i-a ars cu 3-2,2-0 ,1-0 in campionat ........i-a eliminat in cupa uefa cand a contat cel mai mult ( cosmarul si frustarea continua si acum) le-a luat titlul in ultima etapa .....palmaresul direct e ceva de genul 55 victorii steaua 25 rapid ..........steaua cosmarul din ghiulesti .........prea mici astia

Bati campii in primul rand ca in campionat nu ati mai castigat de multisor in giulesti victoriile voastre au foat doarin cupa iar aracsa se aduna deja 10 ani nu 7! plus ca Rapid a jucat si ea in cupele europene , sunteti prea slabi pentru noi si anul asta va desfintam, in sfertul uefa ati castigat stand cu cr in poarta 3 din 4 reprize in acelasi ani ati foat umiliti de Rapid cu 0-2 acasa si in europa de 2 echipe slabe gen Boro si Rosemborg care v-au eliminat ...in antiteza marele Rapid elimina echipe precum Fyrenord sau Hamburg! Esti exact ca toti stelisti o marioneta fara minte care aplauda ca toate ineptiile pe care le scrie presa!

inginerul.
inginerul.  •  19 Septembrie 2012, 01:52
Postat de valyomanyd pe 19 Septembrie 2012, 01:40

breeeeee, articolul se refera ca dupa meciurile din cupele europene nu ati batut Rapidul !!! nu e vorba de palmaresul dintre cele doua echipe !!! :)))

lasa-l ca e stelist...cuvintele sunt de prisos!