Alte știri din fotbal
Răsturnare de situație cu Vlad Chiricheș! FCSB i-a decis soarta: „Am vorbit cu Gigi Becali”
0
Basarab Panduru, impresionat de un jucător de la Universitatea Craiova: „Am vrut să vorbesc despre el, văd un jucător talentat”
0
Concluzia la Dinamo la finalul lui 2025: „99% nu ajunge niciodată”
0
Gică Craioveanu a numit cele 3 echipe care se vor bate la titlu: „Ei nu prind podiumul”
4
Știri din fotbal internațional
Aproape de cea mai mare surpriză de la Cupa Africii » Antrenorul român a fost „răpus” de Salah în prelungiri
0
PSG pregătește un contract istoric pentru Luis Enrique
0
Napoli este noua supercampioană! » Super David Neres a răpus-o în finală pe Bologna, cu o „doppietta”, la Riad
0
Portarul înlocuit de Răzvan Sava, salvat de Udinese! » Cine plătește daune pentru retragerea plângerii penale
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Fosta soție a legendarului Tom Brady s-a căsătorit în secret cu antrenorul de jiu-jitsu: „Nu ar trebui să fiu învinovățită”
1
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
2
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
Magistrații, militarii și polițiștii pensionari, dați afară din locuințele ...
Libertatea
Gastroenterolog: „Aceasta este gustarea pe care aș vrea s-o evite toată ...
Adevărul
Românul care a cucerit Cupa Africii pe Națiuni » Povestea singurului ...
GSP SPECIAL
Daniel David și-a dat demisia din funcția de ministru al Educației, ...
Libertatea
Asta e articol de taiat vena pentru frustrati:)))))))))))))) stiam ca avem multi fani, am fost si ramane no1 la ani lumina distanta de oricine dn RO. ptr ungurul care se da craiovean: In Craiova sunt multi mai multi stelisti decat fani ai stiintei care mai tin si cu echipele locale, cand ele exista, in rest stiinta? eterna terra nova? o echipa de traditie in fotbalul romanesc o asteptam cu placere inapoi pe prima scena, granzii romaniei steaua dinamo si rapid are nevoie de al 4-lea grand langa ei.
Si unde se ascund astia multi? Eu nu stiu nici unul, chiar nu stiu nici unul.... De ce sunteti atat de prosti de va certati pe un subiect CLAR. Steaua a avut cei mai multi suporteri pe stadion, Steaua are cei mai multi suporteri in Romania. Daca nu sunteti de acord cu aceasta afirmatie duceti-va toti pe stadion la meciurile echipelor voastre si POATE va reusi cineva sa se APROPIE de Steaua. De la televizor nu veti fi niciodata recunoscuti!
Fanatismul nu este un lucru tocmai pozitiv omule.
Un razboi doar? Ar fi bine doar unu' dar mai pui si raca dintre China si Japonia, Iran si Israel....bine, ca in spatele lor stau SUA si Rusia...astia-s antrenorii.
Si tu micul Hitler ești pro Israelian nu ? :)))))
Ai dreptate nu om avea cati suporteri aveti voi dar ca fanatism e distanta ca intre Terra si Calea Lactee intre noi si voi,noi ne duceam cu miile ala ntrenamente cand era Rednic antrenor,am fost 15000 la un antrenament al nationalei inaintea meciului cu Bosnia(lucru unic in Romania),am avut vreo 100000 de suporteri in primele 3 etape din sezonul 2003-2004 cand v-am batut u 3-1 cu 50000 de olteni in tribune,am fost vreo 3000 in Ghencea in 2002 si v-am dominat clar,voi etai 2500 in tribune,am cantat tot meciul,chiar si comentatori de la PRO TV au fost impresionati si au laudsat suporteii in timpul meciului etct etc etc
Bai nu mai vorbi prostii, iți spune unul din membrii galeriei 1986,meci de meci acasă și în deplasare ! Daca U Craiova nu realiza minunea 1981-1984 și Dinamo 1983 ( o minune pt România atunci sa elimini campioana Europei entitre) nu ar fi existat nici Steaua 7 ami 1986 Sevilla ! Aceste trei evenimente majore în istoria fotbalului romanesc sunt interconectate intre ele ! _________ PS : tu ai idee cați stelisti eram noi în Galeria Stelei 1986 și cați erau în cea a Rapidului și a Craiovei ?
Si Man United daca se duce sa joace un meci la Londra ca echipa gazda nu se va umple stadionul pentru ca suporterii obisnuiti se vor teme sa nu fie vanati de fanii echipelor din Londra. Asta nu are nici o legatura cu faptul ca Man United are cea mai mare masa de suporteri din Anglia.
Mda. Se vede in comentariile tale ca esti bolnav devii penibil cu afirmatiile astea. Ce vrei tu pana la urma sa demonstrezi? Imi spui ca este iubita Stiinta si in afara Craiovei...ok, este iubita, stim asta...dar nu ca Steaua. Vrei sa imi spui ca Steaua este urata de multi, stim si asta. Este normal ca cel mai bun sa fie injurat si urat de adversari. Vii aici si torni comentarii degeaba. Cum apare un articol cu Steaua vrei tu sa fii mai special dar fara argumente, fara ceva pertinent...ce te face sa crezi ca esti mai informat ca mine sau ca altii?
Ba, mai terminati in puii mei cu imbecilitatile astea! Este pe cale sa inceapa un conflict militar intre doua state care poate duce la un razboi de uzura global, iar pe voi numai sa jigniti Steaua va intereseaza!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.