Alte știri din fotbal
Eventul cu Universitatea Craiova are urmări pentru Olexandr Romanchuk
0
Planul secret din vestiarul Craiovei! Mihai Rotaru îi umple de bani pe campionii României
0
Numirea lui Baciu l-a surprins pe fostul campion cu FCSB: „Trebuie să vină cu ceva nou! Știe că patronul nu va fi de acord cu el”
0
Petre Grigoraș, șocat de situația Farului: „E doar vina jucătorilor”
0
Știri din fotbal internațional
Andrei Rațiu, gest viral în Spania: a intrat să cumpere kebab, dar a sfârșit prin a da de băut la toată lumea
0
Haine noi pentru elevii lui Cristi Chivu » Modelul istoric după care sunt inspirate
0
Bournemouth - Manchester City, confruntarea care poate decide matematic titlul din Premier League » Echipele probabile + cote
0
Un fost fotbalist român este judecat în Anglia, după ce a înjunghiat un jurnalist la ordinul Iranului!
1
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Despre ce e „Fjord”, filmul cu Sebastian Stan, regizat de Cristian Mungiu ...
Libertatea
Ce ne așteaptă dacă președintele nu reușește să facă un guvern stabil. ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Cât lucrează bucătarii care câștigă 3.000 de euro în Croația și Muntenegru. ...
Libertatea
deci treabuia sa vina cineva dela UEFA sa iti zica ca stadionul este ca tine, un rapanos?! deah, nu a mers cu manevre pds-iste de data asta... si sa completam:"când dormeam eu prost + ca nu am furat destul".
corect
Iftimica,dormi linistit tata ,sunteti aut din Europa,asa ca nu mai cauta stadion.
Rusine sa va fie pentru jocul practicat cu un om in plus!!!!! Nu ati fost in stare sa trageti un sut la poarta !!!!!Nu mai vreti si voi rente pe viata?!!!! Mai vin englezii la voi, *** !!!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Singuri v-ați facut de râs, ăla doar a constatat!
Vezi daca n-ai reusit sa mai iesi de la tine din stufaris,s-a mai schimbat lumea...
Ce e în Oltenia ***??
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Păi asta e născută la botsani sau pi plaiurili lui pinalty si se da clojanca. Oricum cum dracu nu-i este rusine ăstuia cu *** aia sa mai apara si-n ziar nu stiu! Oricum ce soric gros are s-a văzut după ce aveau covid si încerca să scoată vinovată craiova pt neglijenta lor.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
De ce nu se joaca la Piatra Neamt ? Stadionul Municipal Ceahlăul 18000 locuri Renovat in anul 2007 un stadion de fotbal din Piatra Neamț care găzduiește meciurile echipei de fotbal Ceahlăul Piatra Neamț, fiind cotată de UEFA la 3 stele din 5, astfel putănd găzdui meciuri internaționale. De asemenea, stadionul din Piatra Neamț este printre cele mai elegante arene din țară
Iar la Cloj se abtin pana ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.