Alte știri din fotbal
Csikszereda - FC Argeș, primul meci al zilei în Superliga » Gol superb în minutul 36
1
Liga 2, etapa #16 » Puștiul cedat de FCSB a făcut show la Reșița + Steaua, ciuruită în 30 de minute. Clasament după 8 meciuri jucate
6
Csikszereda, presiuni diplomatice pentru anularea amenzilor dictate de FRF. Primele efecte s-au văzut deja!
3
Șoc la Rapid! Gâlcă și-a exclus din lot vedeta pentru acte de indisciplină! » GSP a aflat ce s-a întâmplat
7
Știri din fotbal internațional
Heerenveen - PSV, în etapa #15 din Olanda » Dennis Man dă o pasă de gol genială
0
Thomas Tuchel a criticat tragerea la sorți pentru Cupa Mondială din 2026: „Nu avem nevoie de așa ceva”
0
Final incredibil în Aston Villa - Arsenal și lupta la titlu în Premier League e relansată!
1
Patronul fostului club al lui Mogoș și Papp a vrut să se sinucidă! » „Delictul perfect” evocă falimentul echipei
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, dar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
4
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Milionarul în crypto Roman Novak și soția lui au fost răpiți, torturați și ...
Libertatea
Frumos meci! Bafta Vasluiului si Rapidului in Europa!! Sper sa va calificati mai departe!
foarte multi moldoveni frustrati aici
Alege ori esti prost ori esti moldovean
prosti shioata o fost la benghelau mattii,shi uiti sho iesat un kkakkat cu motz
@transilvanialibera Tie vad ca-ti plac puli de moldoveni. Poftim si mai serveste una fraiere Dedicatie pentru "transilvanialibera" , bozgor de cartier si cfr'ist necalificat: 8=======D
GSP, prin lipsa de profesionalism si fair-play (chestii barbatesti de altfel), m-a facut sa ma bucur de rezultatele de astazi. O zi excelenta, ce bine imi pare! Tineam cu orice echipa romaneasca pina am citit GSP-ul. Felicitari Stelei pentru rezultatul excelent - la valoarea ei - si felicitari Rapidului pentru primul gol pe Arena. Bravo Vasluiului, macar stiu sa inscrie! Datorita fitzelor fotbalului manelist, Romania e astazi pe locul 49 in clasamentul FIFA, sub Ungaria, Egipt, Burkina Faso, Armenia, Algeria si in fata Iranului care e pe locul 50. Lasati-va de fotbal, luati banii degeaba oamenilor si sponsorilor! Aici ne-a adus Mafia, de aceea oamenii seriosi nu pot face treaba in Romania!
Din pacate echipa joaca ce vrea ea Hizo e un antrenor de moda veche .El nu stie decat jumatati de masura asta este educatia antrenorilor romani asta este scoala lor sa bata elevii sa promoveze pe cei care dau ceva,asta a fost criteriul de selectie pina astazi.
Felicitari Vaslui
Bazat rau Porumboiu asta. In loc sa le dea elvetienilor penalty, ne a dat noua, plus rosu la fundas :))) Se pare ca are butoane si n europa...
...ptr ala din Transilvanialibera...Porumboiu nu a sunat ca era ocupat sa o fuuuuta pe mama ta,acolo,in Transilvania.Booooule,Transilvania apartine Romaniei!!!!+nu aveti de ce va lega si va bagati in seama cu ce zice Gsp.Alti marlaaaaani si instigatoooori care ...sunt de speta joooasa.Ai auzit tu ca a dat Porumboiu bani la vreun arbitru?????????????????????Nu ,deci shut the fuck up!!!!A,sa nu uit...boooouuule!!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.