Alte știri din fotbal
Imagini EPICE de la petrecerea de titlu a Universității Craiova! Cum a fost fotografiat Mihai Rotaru
0
Universitatea Craiova este campioana României după 5-0 cu U Cluj! Titlul revine în Bănie după 35 de ani
103
Previziunea lui Nicușor Bancu s-a adeverit după 12 ani » Cu piciorul franjuri, căpitanul Craiovei scria pe foaie un mesaj din două cuvinte
0
Execuția serii pe „Ion Oblemenco” » Gol superb din afara careului după o gafă de neînțeles în apărare
0
Știri din fotbal internațional
PAOK a ratat și Liga Campionilor » Final amar de sezon pentru Răzvan Lucescu
1
Final în meciurile românilor din penultima etapă din La Liga: cum arată lupta pentru cupele europene
0
West Ham, cu un picior în Championship » Tottenham e la mâna ei pentru menținerea în Premier League
0
Moment incredibil! Neymar s-a umplut de nervi, după ce a fost schimbat din greșeala arbitrului
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cine a făcut parte din juriul Republicii Moldova care a acordat României ...
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Salutari de duminica de la 0-2! :D
Cred ca e tare frustrant sa ajungi sa ai bucuria mai mare la eventualele esecuri ale adversarilor, decat la "succesurile" favoritilor. Pe undeva este si de inteles, cele din urma lipsesc cu desavarsire.
(Re)Vine ea si una manita, time is on my side! Salutari de la Silkeborg si Maccabi!
Vine, stai liniștit, e chestiune de timp doar … plutește deja în aer! :-)))
Prostii tot asteapta manita din preliminarii dar ea nu mai vine. Frustrarea este la cote mari mai ales vazuta de la matineul ligii 2. :D
Pffff … am avut emoții mari, se putea termina 3-0 prin neprezentare și întreaga Românie așteaptă manita! :-)))
Iata ADEVARATA fata a "patronului" piperean !!! Inainte de alegeri era "prietenul" lui M.Ciolacu. Acum cand a intrat in AUR, a trecut in contrapondere cu M.Ciolacu, care, inca , nu se dezice de piperean ...Asteptam cu nerabdare "destainuirile" celui autonumit Viteazul luminii !!! Ti se face si SCARBA de politichia romaneasca cu tot soiul de NONROMANI la butoane !
Ce placere sa vezi zilnic ca dusmanii tai nu dorm noaptea de grija ta.
Bastoane, azi treci printr-o pasă proastă după duminică ce-a trecut, dar mai ales din ce-o să vina, abține să mai uzezi, de pomană, cuvintele limbii romane .
Am 18 ani impliniti. Ca si tine si marea majoritate a fecesebistilor, votez aur si Becali la alegeri.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.