Comentarii (54)
observator_federal
observator_federal  •  16 Februarie 2018, 10:46

Câteva date relevante privind meciul: Posesie: 60% Lazio; Pase în joc: 526-348 pentru Lazo; Cornere: 11-2 pentru Lazio; Șuturi din careu: 9-2 pentru Lazio; Vlad a primit cartonaș galben pentru trageri de timp încă din min 64 (record!)... Dacă avem în vedere importanța acordată de italieni jocului - au avut doar 3 titulari în formula de start - atunci rezultatul nu surprinde... deși lazialii au ratat foarte mult. Scor nedrept?

Postat de nebraska pe 16 Februarie 2018, 10:16

clona fcsb nu e Steaua, pentru toti prostovetii care n-au aflat asta.

***

nebraska
nebraska  •  16 Februarie 2018, 10:16

Vili Georgescu  •  16 Februarie 2018, 10:15
Postat de cneius pe 16 Februarie 2018, 09:09

Daca Steaua este o echipa modesta ce fel de echipa este cea care a pierdut in fata ei ?

De obicei când o echipă are zece clase peste alta așa se întâmplă. *** la început, și au crezut că victoria e asigurată. Dar stați liniștiți calificarea se decide după retur.

Vili Georgescu  •  16 Februarie 2018, 10:09
Postat de alexbibirica1 pe 16 Februarie 2018, 10:01

Aseara ... din minutul 83 pana in minutul 97 tot stadionul a fost o singura galerie ... toti fanii echipei Steaua au incurajat frenetic echipa,iar rezultatul final a multumit intreaga asistenta. Multumesc , Steaua Bucuresti !

Și rezultatul final după retur va mulțumi întreaga Românie, mai puțin ciobanul cu oile, care or să rămână frenetici la cap.

Vili Georgescu  •  16 Februarie 2018, 10:07
Postat de iosif...vs pe 16 Februarie 2018, 01:25

Sa spui ca Steaua e modesta dupa un meci in care jucatorii lui Lazio si-au dat numai cu stangul in dreptul, ca la divizia judeteana.. oare la ce meci s-au uitat nea broscarii astia?

Mimi tu ești?

simonhalep
simonhalep  •  16 Februarie 2018, 10:06

Am auzit când ți-a crăpat ficatul. Măcar mai fac ceva puncte pt coeficient și tot e ceva. Ca să spere și minamo că vor mai juca cândva, în viitorul îndepărtat, în cupele europene.

alexbibirica1
alexbibirica1  •  16 Februarie 2018, 10:01

blatistu49
blatistu49  •  16 Februarie 2018, 09:47

italienii stiu la ei majoritatea meciurilor sun trucate NANI din intimplare a servit pasa la GNOHERE