Comentarii (43)
spartakus.
spartakus.  •  16 Februarie 2018, 11:44
Postat de baddog2 pe 16 Februarie 2018, 11:30

Trebuie s ate obisbuiesti, au doau replicii suporterii dinamovisti, cand Steaua/Fcsb pierde o baga pe aia cu umilinta, rusinea Europei.Cand steaua castiga o baga pe aia cu bulan, ca adversarii au facut balt si cate si mai cate ineptii de genul.Oricum orice suporter stelist trebuie sa fie cumpatat si sa fie constient ca la Roma va fi diferit!

La ei treaba e simpla, joaca o data la 5 ani un meci european, il pierd si pe ala dupa care stau cu ochii pe televizoare si incep caterinca de alte echipe daca nu se califica sau ceva. Un fel de ... ala cel mai idiot din clasa se apuca sa rada de un olimpic ca ia un 7 la examen.

catalin_cj
catalin_cj  •  16 Februarie 2018, 10:36

În afara de ultimele 15 minute, fcsb a fost cel puțin egala cu italienii. Chiar și în ultimele 15 minute au avut 2 șanse destul de bune și doar indolenta lui Budescu a făcut ca scorul sa fie doar 1-0. Cred totuși ca atunci când te uiți la TV trebuie sa verifici cu atenție dacă ești pe canalul pe care vrei sa te uiți. Lazio a avut 3 ocazii mari pe final în apa doua repriză. În rest pământ de flori

kkkkkk
kkkkkk  •  16 Februarie 2018, 13:11
Postat de spartakus. pe 16 Februarie 2018, 11:44

Ce pretentii sa ai de la niste indivizi ,care merg la mitinguri electorale ,la fel ca in Coreea de Nord .... Cand ajung niste agramati, asistati social ,sa judece performantele unei echipe romanesti , iti e rusine ca sunt romani ca tine.

larisa_i
larisa_i  •  16 Februarie 2018, 12:49
Postat de Robert Sergiu pe 16 Februarie 2018, 10:50

ma intreb cum au reactionat dinamovistii la golul ,,bizonului,,? :))))))))))))))

Au plans. Din nou.

standart
standart  •  16 Februarie 2018, 12:14

Crapa fierea in gusteri! Mult imi place sa-i aud cum jelesc neputinciosi!

Postat de magic4ever pe 16 Februarie 2018, 10:59

Bulan cu carul pentru FCSB,n-am vazut asa ceva...i-ati prins pe Lazio in plina criza cand au 4-5 infrangeri la rand, au avut bara, a calcat ala pe minge la 2 m de poarta si tot el a scos mingea din poarta, s-a accidentat ratangiul de Alibec si a jucat Gnohere care a marcat golul victoriei...in retur luati 3-4 goluri la Roma,cat sa va tina bulanul...