Alte știri din fotbal
Gheorghe Ștefan a slăbit 40 de kg și s-a întors în sport, dar nu la Piatra Neamț: „Sunt președintele consiliului consultativ” » Dezvăluiri la „Prietenii lui Ovidiu”
0
Președintele lui Csikszereda a confirmat: el vine antrenor după Robert Ilyeș
0
Unde va evolua atacantul Rareș Burnete în sezonul viitor
0
„Ce fel de antrenor sunteți, defensiv sau ofensiv?” » Marius Baciu și-a explicat filosofia: „Așa n-ai nicio șansă!”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, călătorie în jurul lumii » Unde a ales să meargă în cantonament: 30.000 de kilometri pe drumuri
0
Prințul William a sărbătorit cu echipa: „Villa până la moarte!”
0
Antrenorul învins a mers să-l caute pe Unai Emery după finala Europa League: „Vreau să-l întreb asta”
0
„Incredibil” » Cei mai buni jucători de la Aston Villa, reacții după trofeul așteptat patru decenii: „I-am pedepsit! Vom rămâne în istorie”
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
10
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Eroare majoră în subiectul oficial de Matematică de la Evaluarea Națională ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Suveranistele Codruța Cerva și Oana Lovin, amendate penal cu câte 15.000 de ...
Libertatea
este ceva oficial si nu stiu eu? cat timp nu s-a semnat nu s-a intamplat nimic. de ras se fac aia de la slovan liberec ca in loc sa fie de acord sa amane cateva zile meciul pentru a putea incropi o echipa mai bine joaca impotriva unor juniori. daca slovan se califica nu ar fii surpriza tinand cont ca avem tot lotul de baza absent,dar daca Steaua din liga 1 elimina pe slovan,o sa fie o minune si slovan se face de rusine.
repet nu ma agit. mafiotii de la uefa nu ne lasa sa amanam meciul. cehii se pot enerva cat vor,la ei toaat tara este focar de inferctie si nici macar unu nu are covid de la slovan? nu prea cred. au facut ceva manarii.
Ne calificam cu capul sus cu copiii ! Hai Romania !
Deci puscariasii nu se mai ajuta intre ei?:)))
ei oricum sunt de ras ..un fel de stan si bran
Astra, Sibiu, Clinceni? de unde aduna pana la urma ? si daca iei jucatori de la alte echipe si te elimina aia Fcsb se face si mai tare de ras . nu este mai bine sa joace cu ce are si sa iasa cu capul sus fara sa fie nevoie sa faca romania de ras in presa europeana ?
ai dreptate !! ce este curios ca cei de la GSP au scris ca cei de la FCSB au trimis lista cu jucatori la UEFA ...sau astia au voie mai multe liste :))))))))))))))) ..dar testele de '' SIDA '' nu se mai fac ??
V-ati agitat toata seara aici, si se pare ca afacerea a cazut, nu mai vine niciun jucator de la Astra!
Asa este. am gresit. apoel porneste favorita cu slovan liberec
Mah da UEFA are habar de circoteca din Romania pusa la cale de borfasii becali, niculae si impresara palmier? Mai ramane sa introduca jucatori sub alt nume, cu acte false :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.