Alte știri din fotbal
Start în Dinamo - Metaloglobus » 8000 de oameni sunt în tribunele Arenei Naționale
0
Elan spre play-off! U Cluj nu i-a permis Petrolului nici măcar un șut pe poartă pe „Ilie Oană”. Clasamentul
0
Costin Lazăr le-a comparat pe FCSB și Rapid: „Mai valoroși, mai bine așezați, mult mai serioși”
0
Eroii uitați ai Diviziei A, prezenți pe parchet » Au mii de meciuri în prima ligă, îi știi pe toți?
0
Știri din fotbal internațional
Cum își amintesc italienii de Gică Hagi și de Răducioiu » „Cenușăreasa cu călcâie tari ca marmura și fața acră a unui fermier mutat la oraș” + „Când intra în careu, i se stingea becul!”
0
Van Dijk este alături de Salah: „Sperăm să rămână, dar nu știm ce se va întâmpla”
0
Crystal Palace - Manchester City, în etapa #16 din Premier League » Al doilea gol a venit în minutul 69
0
AC Milan s-a încurcat cu o nou-promovată și Chivu poate trece peste marea rivală!
0
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
7
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Mesajul unui tânăr pentru magistrați, după ancheta Recorder. Mii de oameni ...
Libertatea
Marele exod al polonezilor din Marea Britanie. De ce tot mai mulți ...
Adevărul
De ce apar durerile de genunchi și cum pot fi prevenite. Un medic ortoped ...
GSP SPECIAL
Judecătoarea Raluca Moroșanu, în interviu pentru Recorder: „O să spun ...
Libertatea
fcsb o scarba de echipa si suporterii la fel niste prosti facuti gramada
Stai calm, cum sa joci cu 4 fotbalisti veniti de 12 ore la o echipă? Relatiile de joc, colegii din teren, antrenorii...sunt multe adunate...articolul asta arata in premiera cooperativa gigista, si nu in ultimul rand disperarea celor din fan club gigi.
Ce ticalosi
FC Voluntari, satelitul oficial al sc d14amo 1948 s.a, prin vocea managerului general Ioan Andone: "Am avut o discuție cu domnul primar Pandele și spunea că d14namo este un brand și că nu ar trebui să îi lăsăm să retrogradeze. Dacă o să se întâmple, noi, cei de la Voluntari, vrem să le cedăm locul, pentru că d14namo nu poate să dispară așa. Noi suntem un club nou, putem să o luăm de la capăt"
rusine, putiare a baliga, puscarie, asta denota tot aranjamentul, poate ne amintim ce spunea oierul in campionatul abia incheiat, sa se joace cu ce are sau 3-0, cum este? nu mai este valabil? dar la cata demnitate si onoare au aceste creaturi .....
Orban a bagat in contul lui Ferencsvaros 20 de milioane de dolari. Hajra ferencsvaros !
Degeaba...E LI MI NA RE!
Nu inteleg revolta unora de aici!!! Se respectă r3gulile UEFA,se legitimeaza jucatori in perioada de mercato. Legile UEFA prevad cazurile de forta majoră, ca acum. In primul rand este vba de o echipa românească, si cu totii ar tbi sa fim alături. Noricum pleacă cu un mare dezavantaj...multi jucatori noi si fara relatii de joc. Plecam cu sansa a 2a de departe. Asa avemo sansa mica,dar avem
doamne ajuta sa scapam de blatistul asta , sa speram ca si la fcsb
Pariorii de pretutindeni isi freaca mainile si le multumesc celor doi pentru certitudinea celor 6 puncte ce urmeaza sa le ia Astra de la FCSB in campionatul asta..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.