Alte știri din fotbal
Adi Popa anunță transferuri la Steaua: „Va mai veni încă un nume!”
0
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
16
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Meci într-un decor pitoresc în România » Gazon acoperit de zăpadă, minge verde și munți de jur-împrejur
0
Știri din fotbal internațional
Cum sunt văzute FCSB și România prin ochii unui experimentat jurnalist croat: „Cei mai mulți doar asta își amintesc”
0
Ținuta lui Kate Scott, motiv de glume în cel mai vizionat show despre Liga Campionilor: „Uite, e satin!”
0
Meci de poveste la Praga! Barcelona se impune după un thriller cu Slavia » Catalanii rămân în lupta pentru primele 8 locuri
3
PSV, surclasată de Newcastle! Dennis Man a fost schimbat în minutul 62
1
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Bogații de la Davos și-au pierdut răbdarea cu Donald Trump și au ieșit din ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
SUA a ajuns la un prim acord, care va dura „pentru totdeauna”, cu privire ...
Libertatea
Băi Lemn,iți stă bine pe banca de rezerva. După ce față ai,nu puteai sa găsești echipă decât 10sb.
Auzi lume, "transferul vedeta al lunii"! Chiar asa, pe luna o fi vedeta saritorul in bazin!
Cu tot respectul pentru suporteri FCSB dar pentru mine e tot Steaua București originală Fotbaliștii care merg la FCSB sunt umiliți și nu au tărie de caracter sa refuze pe Domnul Becali sunt copii care sunt umiliți mereu ii critica !
Harut e păcălici.. cu el în apărare e vrăjeală.. iar ca fundaș central o parodie.. nu i bun de fundaș central cum nu s bun eu de popă..
Numai perle,vedete,staruri are FCSB si Nationala doar suturile la poarta le lipseste din repertoar si alte elemente de atac.
A revenit Everestul simulărilor . Olaru e de-a dreptul penibil cu zvârcolelile lui în comparație cu titanul ăsta ...
Ar trebui sa se faca carti de joc cu Pacaliciul Tanase ;)))
Se vede cat te pricepi la fotbal... Harut asta joaca doar la alibi, se da la o parte ca sa dea aia gol. Mai bine joci in 10 decat cu Harut
De ce tii 5 laterali (Cretu, Antei, Kiki, Radunovic, Pantiru) dar doar 3 fundasi centrali? Ok, eventual retragi acolo un Lixandru, dar tot nu inteleg cum si de ce nu scoti un fundas lateral de pe lista. Mi se pare amatorism
Lemn Tănase e arma secretă, cu care antrenorul Jiji van der Ojeer vrea să-i surprindă pe austrieci!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.